Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robercik1111

wypalony 25 latek

Polecane posty

Gość robercik1111

Dziewczyny ja jako młody chłopak się wypaliłem mam 25 lat i tylko dom praca w weekendy szkoła , kiedyś było inaczej co weekend na dyskotece poszalałem pełno znajomych koleżanek tych ładniejszych i tych nie ładniejszych , jakoś miałem więcej kasy chociaż nie pracowałem a to coś sprzedałem a to coś przepiłem :) a teraz praca po 12 godzin pusty dom po pracy robię obiad po zjedzeniu jak mam siłę wypije kilka piwek kładę się spać wstaje rano nogi mnie same prowadzą do kuchni pije kawkę jem odpalam furę i do roboty w robocie kierownik tylko krzyczy szybciej więcej , stare panny na przerwach gadają o tym jakie penisy lubią ilu facetów miały niektóre ich historię lepsze od pisanych tutaj na forum po prostu jedna wielka paranoja . Wypalam się i nawet już mnie wypłata 10 tego nie cieszy .ehh :( a jeszcze wróce do kobiet z pracy nawet już one mnie w żaden sposób nie przyciągają wręcz mam ich dosyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urzekla nas twoja historia,a teraz wypіerdalaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robercik1111
gość dziś nawzajem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może czas zmienić pracę ? albo znaleźć jakieś hobby a nie tylko piwko przed TV, jesteś sam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robercik1111
tak jestem sam po nieudanym związku , co do zmiany pracy myślałem o tym nawet kilka CV moich wysłałem tylko wież zawszę się boję tego że mogę zmienić pracę na gorszą ale chyba wszędzie jest tak samo jeden wielki wyzysk ....moje zainteresowania spadły gdzieś na drugi tor poprostu szara monotonia każdego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem o czym mówisz, ale może na sile sobie znajdź sobie zajęcie na popołudniu, później się w to wkręcisz, czym się dawniej zajmowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robercik11111
bardzo lubiłem gotować wielka pasja ściągałem nowe przepisy oglądałem na yotube różnych blogerów po prostu interesowałem się nowościami już nie wspomne o piekielnej kuchni albo o top chef ulubione programy i oczywiście gotowanie w kuchni czułem się jak ryba w wodzie ...nawet pracowałem kilka miesięcy w restauracji ale to było na czarno bez ubezpieczenia jednym słowem wszystko zaczęło się sypać jak zerwałem z była dziewczyną wtedy moje pasje miały jakiś cel a teraz co dla siebie mam gotować wole już zamówić pizze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TrafficMonsoon - Moim zdaniem obecnie najlepsza firma tego typu online dla każdego do zarabiania w internecie oraz reklamowania innych biznesów, stron internetowych czy blogów. https://trafficmonsoon.com/?ref=adii3 Wystarczy się zarejestrować i od razu możemy zarabiać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×