Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lilianna1991

Pytanie bardzo ważna sprawa

Polecane posty

Witam na początku tego postu chciałabym aby nikt nie pisał żadnych głupich komentarzy .. Za takie szczerze dziękuję ... Dodam wczesniej ze staramy się z mężem o dziecko jednak mamy pewne problemy z zajściem w ciąze ponieważ mąz ma kiepskie wyniki.. Jednak od miesiąca bierze leki i niby maja poprawić ilość plemników... A więc wszystko zaczęło się od 9 października kiedy to dostałam miesiączkę dwa dni wczesniej usprawiedliwiłam to stresem badz po prostu dostałam szybciej @, jednak zaniepokoiło mnie to ponieważ miesiączka zawsze trwała koło 4-5 dni ta trwała 2 dni tylko .. Potem miesiąc później powinnam dostać @ 5 listopada tydzien wcześniej przez cały tydzien źle się czułam, miałam brzuch jak balon, piersi bolały mnie z boku i tylko na intensywny dotyk, sutki stały się wrażliwsze, każdego wieczoru mnie mdliło więc kiedy spóźniła mi się następnego dnia zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywnie i czekałam na @ przyszła 3 dni później jednak trwała tylko 1,5 dni, nie miałam w tym okresie żadnego stresy ani przemęczenia .. Złe samopoczucie troche ustało, jednak wieczorami dalej nie czuję się dobrze i czuję w brzuchu jakby .. hmmm dziwne uczucie jakby cały czas mi się w nim coś przesuwało, jakieś płyny czy coś .. Nie mam też za bardzo apetytu .. Dwa dni temu wyszło mi zimno na całej dolnej wardze ust gdzie w życiu miałam moze 3 razy zimno .. Mam już połowę kolejnego cyklu czyli dni płodne w których juz z mężem się kochaliśmy.. Dziś zauważyłam na wkładce jakby krew jest ona w małej ilości jednak jest .. czy jest możliwe żebym jednak była w ciąży .? W sumie nie panikuję ani nic, ale zastanawiam się czy któraś z Was miała podobnie .? Bardzo bym chciała zostać mamą, staramy się juz 2 lata ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej odwiedzić ginekologa i to sprawdzić albo powtórzyć test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizytę u ginekologa mam 18 grudnia, co do testu .. Hmm własnie zastanawiałam sie nad jego powtórzeniem jednak coś z tyłu głowy podpowiada mi się zachowuję sie jak dziecko i że jestem przewrażliwiona i doszukuję się czegoś czego nie ma ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli wyszlo ci "zimno" to lepiej zebys w ciazy nie byla. Przepraszam za szczerosc, ale z calego serca zycze Ci zebys zaszla w ciaze jak tylko zimno zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno cokolwiek powiedzieć... A masz możliwość zrobienia bety? Bo to by dało odpowiedź na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się zastanawiam nad betą.. jestem osobą szczupłą jednak brzuch mam cały czas jak balon .. a pod brzuchem ciągle mnie cos kuje, pas od samochodu mi przeszkadza, ciśnie za bardzo .. Kurcze sama nie wiem .. I nie przepraszajcie mnie lubię szczere i konkretne osoby ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób sobie ten test krwi - beta HCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam też że wczesniej popalałam papierosy około 3 lata, teraz nagle je rzuciłam i wcale nie chce mi się zapalić nawet przy drinku, wrecz mnie odrzuca jak czuje dym .. W poniedziałek się przejdę .. Juz straciłam nadzieje na ciąże ponieważ kazdy lekarz z góry twierdził ze to nie możliwe pojechaliśmy juz do ostatniego lekarza i On widział szanse .. a teraz zastanawiam się czy świruję czy coś jest na rzeczy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już nie przesadzaj, są takie chwile w życiu, że i to świrowanie jest uzasadnione i usprawiedliwione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak, tylko ja tak świrowałam na samym poczatku za każdym razem było rozczarowanie a potem dostaliśmy " wyrok" .. Chyba tego rozczarowania boje się najbardziej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wygląda na jakies zaburzenia hormonalne, ale czym spowodowane to nie wiadomo, na Twoim miejscu poszłabym do lekarza, nie chodzi nawet o ewentualna ciąże, tylko żeby sprawdzić czy z hormonami jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o tak wczesną ciążę to wzdęty brzuch może być tylko z powodu hormonów. Ale równie dobrze mogą to byc jakieś zaburzenia hormonalne zwłaszcza, że piszesz, że krwawienie jakieś się jednak pojawiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To takie plamienie bylo rano i popoludniu teraz jak poszlam do toalety nie bylo nic.. normalnie az sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób betę bo do 18.12 jeszcze mnóstwo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pójdę albo wczesniej zrobie test ciążowy bo bete dopiero moge zrobic w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×