Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki termometr dla dziecka?

Polecane posty

Gość gość

Jaki waszym zdaniem jest najlepszy termometr do mierzenia temperatury u małego dziecka? Ja zastanawiam się nad bezdotykowym, żeby np w nocy dziecko się nie obudziło przy mierzeniu, ale jakiej firmy? Doradźcie jakie macie sprawdzone termometry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dotykowy do ucha. Bezdotykowe są niedokładne bo wyłapują temp. otoczenia i wyrzucają średnią. (Pamiętam jak na oddziale w szpitalu u mojego ojca leniwa pielęgniarka mierzyła takim bezdotykowym temp. pacjentom z odległości pół metra i każdy miał taką samą, czyli temp. sali. Idiotyzm.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Multi Temp od paru miesiecy. Bardzo wszechstronny termometr, poza tym ze zmierzy goraczke to tez dziala jako typowy termometr pokojowy ma zegarek wbudowany co się tez potrafi przydac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę podpowiedzieć portal http://rankingtermometrow.pl. Zebrali tutaj kilkadziesiąt różnych termometrów o różnej specyfice (są dotykowe i bezdotykowe, elektroniczne i tradycyjne) i teraz na podstawie ocen ludzi jest ustalany ranking. Mam klasyczny model z trzeciego miejsca na liście i sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Długo się namyślałam nad termometrem bezdotykowym i ostatecznie kupiłam   BabyTemp. Jest okej wszystko działa bardzo dobrze, przede wszystkim mierzy szybko i bez błędów w pomiarach. Można sobie nim sprawdzić gorączkę ale też ile stopni ma mleko w butelce albo woda w wanience. Mocna wygodna podczerwień, nie mam problemu ze złapaniem sygnału, wystarczy że dziecko ma odsłonięte czółko i można działać.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata
Dnia 21.12.2018 o 14:28, Gość marta napisał:

Długo się namyślałam nad termometrem bezdotykowym i ostatecznie kupiłam   BabyTemp. Jest okej wszystko działa bardzo dobrze, przede wszystkim mierzy szybko i bez błędów w pomiarach. Można sobie nim sprawdzić gorączkę ale też ile stopni ma mleko w butelce albo woda w wanience. Mocna wygodna podczerwień, nie mam problemu ze złapaniem sygnału, wystarczy że dziecko ma odsłonięte czółko i można działać.


 

Szukając termometru dla siebie patrzyłam głównie na funkcje, zależało mi żeby można nim mierzyć poza gorączką też temperatury na innych obiektach i tak trafiłam na BabyTemp. Radzi sobie ładnie jak muszę zmierzyć temperaturę mleka dla córka albo jak robimy jej wieczorem kąpiel a stary się – póki co – kąpać codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtr

Już blisko rok mam w domu Non Contact i nic się nie psuje, mierzy ciągle tak samo dokładnie, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idź
10 minut temu, Gość rtr napisał:

Już blisko rok mam w domu Non Contact i nic się nie psuje, mierzy ciągle tak samo dokładnie, polecam.

Idź z tą reklamą, wszystkie stare wątki aktywowałeś łajzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×