Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosia9111

Ciąża po raz drugi , wątpliwości ojca

Polecane posty

Gość Gosia9111

hej jestem w ciąży w zeszłym roku byłam w pierwszej po tym podjeliśmy decyzję z partnerem o założeniu wkładki tzw. spirali , po założeniu pół roku ok że jestem w ciąży znowu .. moja rodzina jako tako przyjeła to na klatę postanowiłam wziąć za odpowiedzialność i poszłam na zwolnienie l4 , partner chce się wprowadzić niestety jest pełen wątpliwości nie wiem czy on mnie kocha jak dawniej , ale ja wciąż mu mówię żę do niczego go nie zmuszam , że mogę wziąć na kark wszystko sama będzie ciężko ale jestem mamą i nie mam wyjścia .. jak mam okazać wsparcie partnerowi który w dodatku boi się tego powiedzieć swojej mamie ? już nie wiem co .. ciąża cóż wyszła ale no trzeba wziąć odpowiedzialność i tyle .. mało tego sama nie mam wsparcia i jakoś staram się tym nie frustrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się dup/czyłaś to zaciążyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem twojej wypowiedzi. Gdzie jest problem? Ze on ma watpliwosci czy to jego dziecko? Czy o co ci chodzi? Ma ie juz jedno dZiecko? Ńie stac was na drugie? Co maja do tego wasi rodzice? Macie 16 lat czy naprawde o co ci kobieto chodzi bo nie widze problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do tego mają wasi rodzice? Przecież dzieci to wasza sprawa a nie dziadków. Poza tym nie rozumiem gdzie twój facet chce sie wprowadzić?? nie mieszkacie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, napisz jeszcze raz, bo nie wiadomo o co Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ile wy macie lat, po 15? Ta leci się spowiadac rodzicom, ten się boi. Jak dzieci. Jak się nie jest pewnym co do faceta to się z nim w ciążę nie zachodzi, do tego 2 razy. Oboje jesteście po prostu głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz spirale i jesteś w ciąży? razem podejmiecie decyzje, ale mieszkacie osobno? I przepraszam ale w czym ty go masz wspierać?:-D jesteś w ciąży, on boi się odpowiedzialności i jeszcze ofiarę z niego robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×