Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak przezyc 3 tyg za 600 zl???

Polecane posty

Gość gość

3 osobowa rodzina. Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co drugi raz zakładasz ten sam temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedzxiesz do sklepu w poniedziałek i robisz zakupy na cały tydzien (na obiad, kolacje itp) w ramach spaceru, lub tez wracając z pracy wchodzisz do małego sklepu osiedlowego po pieczywo. Najlepiej wczesniej sprawdzic gdzie sa promocje na mięso. Ściskając posladki jestes w stanie zorganizować jedzenie za 20 zł na dzień. No chyba że do tego dochodzi alko i papierosy to niestety ale nie starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się. My jesteśmy w 4. Maz)Ja córka 10 lat i syn 8 miesięcy. Na tydzień idzie nam-z mlekiem i pampersami- ok 400 zł. Masakra czasem nawet więcej jak)dochodzą lekarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieluchy i mleko mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200 tyg.to przecież nie ma tragedii. Kupujesz kurczaka masz wywar na zupę jeden dzień, warzywa z wywaru mozesz uzyc do salatki,dogotoeac ziemniaka,jajko,jabłko i ogorka, drugi dzień jesz pieczonego kurczaka. Kupujesz kapustę,mięso mielone i ryż i masz gołąbki na 2 dni. Tanie są tez wszelkie zapiekanki makaronowe wrzucasz co masz w lodówce. Spagetii w najprostszej wersji tez nie jest drogie a sycace. Placki ziemniaczane z sosem. Poszukaj w necie jest pełno przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam 200 zł mną tydzień na jedzienie i wystarcza. Chleb po 4 zł na tydzień x6 to daje 24 zl, warzywa i owoce jakies50 zł, do tego ze 25 zl na herbatki dla dziecka (chce pić tylko koperkowa :-/), reszta na jakieś wędliny. Mam w domu zapas kaszy, makaronu, ryżu. Chemia też pojupiona więc odpada i to. Plus 80zl pieluchy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Freydis, to ty?? LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezus maria przejadacie 6 chlebow na tydzien? Jakbym miala z mezem i synem zjesc tyle bochenkow to bysmy o suchym chlebie przezyli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie dałam rady, chociaż zacisnęliśmy pasa, do wypłaty kilka dni i musiałam wziąć z oszczędności 200zł, co prawda mamy rodzinę 4 osobową. Sam chleb na weekend 10zł, bo cały kilogram, nie mówiąc o mięsie, nabiale i warzywach. Niestety ale mój mąż nie rozumie, że czasami trzeba skromniej, chociaż sam robi zakupy i widzi ile nam zostało do wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezus maria przejadacie 6 chlebow na tydzien? Jakbym miala z mezem i synem zjesc tyle bochenkow to bysmy o suchym chlebie przezyli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilogram chleba żytniego, to koło 24 kromek ja i młodsze dziecko zjadamy po 2 kromki dziennie, mąż i starsze po 4 kromki. Czyli na 2 dni akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×