Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

BEZPŁATNY Cykl Konferencji "Zdrowie Psychiczne by PsychoMedic.pl"

Polecane posty

Gość gość

Polecam bardzo fajną konferencję o trudnościach psychicznych. Myślę, że warto skorzystać. Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne. Pierwsze spotkanie odbędzie się 13 grudnia o g. 10.00 na Ursynowie. Terminy kolejnych konferencji będą systematycznie zamieszczane na Facebooku i na stronie http://psychomedic.pl/konferencja-zdrowie-psychiczne-by-psychomedic-pl-13-12-2015/ I spotkanie – Urząd Dzielnicy Ursynów – 13.12.2015 10.00 Rozpoczęcie Konferencji 10.15 - 11.00 Coaching czy psychoterapia co wybrać? mgr Agnieszka Gudzowata 11.00 - 11.45 Jak poradzić sobie z emocjami po rozstaniu?  mgr Katarzyna Sadowska 11.45 - 12.30 Dlaczego ciągle powtarzam ten sam wzór w życiu? Mgr Inez Mayer 12.30 - 13.15 Czy moje dziecko ma Zespół Aspergera lub Autyzm? dr Karin Bakir-Szara 13.15 - 14.30 Mam nerwicę i co dalej? dr Kaja Kyc 14.30 - 15.15 Zaburzenia odżywiania się - jedzenie na stres - dr n.med. Katarzyna Niewińska 15.15 - 16.00 Sytuacje kryzysowe a zdrowie psychiczne - prof. Maria Załuska Zgłoszenia na konferencję: konferencja@psychomedic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×