Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zadowolić faceta ?

Polecane posty

Gość gość

Pytanie bardzo popularne ale już tłumaczę o co mi chodzi. Może zacznę od tego że nasze życie erotyczne nie jest nie wiadomo jak urozmaicane ale zawsze jest fajnie, dla mnie napewno ale on jakoś nie jest tak bardzo zachwycony jak ja. Więc moje pytanie brzmi jak mogę to zmienić? Chciałabym żeby powiedział po wszystkim że było super i jestem w tym dobra. :) Chcę żeby było to dla niego tak bardzo satysfakcjonujące jak dla mnie. Nie mamy problemu z rozmawianiem na te tematy więc wiem co lubi, czego nie. Może jakieś pomysły macie jak zrobić by było jak chcę. Żeby pomyślał tylko o sobie i było mu wyjątkowo dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli wiesz co lubie a czego nie to w czym problem? rób to co lubi, a co i tobie się podoba. nic nie da jeśli ktoś napisze co masz zrobić bo on może tego nie akceptować. chyba, że napiszesz co lubi on i co ty, a ktoś podpowie jak do tego podejść albo co ulepszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zadowolić faceta? Kup mu dwa piwa na mecz w tv a w przerwie zrób loda z połykiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym piwem, meczem i lodem to bardzo fajny pomysł, taka spontaniczność by go zadowoliła :) Napewno byłby wniebowzięty :D Może spróbuję. Faceci niech sie wypowiedzą o swoich wymaganiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość X
Piwo i mecz to dla mnie może nie istnieć. Ale lodzik to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak facet chce dobrze kobeicie zrobic to musi cos wymyslic, starac sie. tymczasem kobiety chca gotowe rozwiazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój X akurat piwko lubi, mecze tylko te ciekawsze (tzn takie o których trabią w telewizji) ale w sobote jest ksw to też byłby dobry pomysł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oczekuję gotowego rozwiązania tylko podpowiedzi :) K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec napisz co lubi. cos dobierzemy do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość X
lubi Tv, mecze i piwko wiec cóż więcej mu potrzeba :D może kino domowe i dmuchana lala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a co może lubić ? lodzika oczywiście, lubi mnie brać w każdej pozycji jaka mu sie wymyśli a ja mu oczywiście tego nie odmawiam, lubi kochać sie przy świecach czego ja nie za bardzo )ale to da się zrobić, lampka wina i nabiore odwagi), lubi całowanie po pleckach,. no nie wiem co jeszcze napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup jakas fajna bielizne, wez go czasami z zaskoczenia. wychodz z inicjatywa pierwsza. mozesz mu jakies smsy pikantne wysylac w ciagu dnia a wieczorem... :) mozesz sprobowac zabawy/seksu w jakims publicznym miejscu. moze szybki numerek w przymierzalni? kombinuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak napisze mu jakiego pikantnego sms np. że mam chcice albo że poprzedniego dnia było super to potem mówi że jestem zboczona :P Jak po sexie mówie mu że było super dla mnie i pytam czy dla nigo było dobrze to mów "dla mnie zawsze jest fajnie" :) Ta bielizna to też dobry pomysł, ale wtedy przy świcach bo musiałby mnie widziec :) K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci to wzrokowce. nic dziwnego ze lubi przy swiecach. chce cie widziec. gdyby starczal mu samo dotykanie penisa kupilby sztuczna cipke... z sms'ami nie musza byc wulgarne. albo jednoznaczne. wielu facetow to rusza. a co myslisz o numerku w przymierzalni, czy pieszczotach w innym miejscu? zlap go za reke, wsun ja pod spodnice, za spodnie, zeby cie poczul przez majteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
publiczne miejsca ? na numerek bym się nie zgodziła ale jak jesteśmy w jakimś markecie to lubi mnie łapać za tyłek albo podszczypywać, zawsze na niego krzycze ale wie że to lubię :) a no i lubi jak jestem ogolona. Jak zobaczy że jestem gładziutka to od razu się na mnie rzuca :P K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to wlasnie, poloz na niej jego reke, niech dotkie, musnie ja. poczuje cie. w domu bedzie milej :) mozesz go zaspokoic oralnie poza domem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już chyba mam pomysł :) K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj pogadałam z moim X i prosto z mostu zapytałam czy ma jakieś zażalenia co do naszego współżycia bo mam wrażenie, że nie jest mu tak dobrze jak mi. Powiedział, że jest mu super ale inaczej to przeżywa dlatego nie widać u niego takiej satysfakcji jak u mnie. Ze czasami chce dwa razy i jest dobrze. :) Ale i tak coś przygotuję, żeby urozmaicić nasze współżycie. Dzięki wszystkim za pomoc ;) K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×