Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamadwójki12

NAJLŻEJSZY WÓZEK GŁĘBOKI NA RYNKU

Polecane posty

Gość mamadwójki12

Bardzo proszę o opinie będę wdzieczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh sama bym taki chciała ale wszystko w granicach 13-15 kg :\ I do tego nic mi się niepodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mp202
Ja mam jane muum. Wnosze po schodach z dzieckiem 9 kg w środku. Jest naprawde lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka6
Też takiego szukałam, kupiłam 13 kg - najlżejszy jaki był w moim budżecie. Po czym wniosłam go na 2 piętro raz i nigdy więcej. Za ciężki był i tak. No bo dziecko z 5 kg, jakieś drobne zakupy z 2 kg plus wózek 13 kg to już 20 kg. To 40% mojej wagi :( A nie wyobrażam sobie biegać na 2 piętro dwu czy trzykrotnie. Gondolę z dzieckiem zabieram a stelaż zostawiam na parterze licząc, że nie zginie. Spacerówka będzie cała stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz.. moja sąsiadka ma na pewno wózek lekki, ponieważ jest w stanie wnieść po schodach stelaż trzymając go "pod pachą" (z pustą gondolą raz próbowała, ale to był chyba pierwszy i ostatni raz.. widziałąm przez wizjer.. zastanawiałam się co się tak tłucze po klatce :p ).. ja swojego swojego stelaża nie jestem w stanie tak wnieść. ALE ona ma za to kiepską amortyzację, niepotrzebnie skrętne koła.. i ona ten wózek albo trzyma w aucie, albo go nosi po schodach na raty. Mój wózek jest cięższy, ale porządny stelaż w kształcie litery X, duży, metalowy kosz, pompowane 4 koła... i ja sobie tym wózkiem bez problemu zjeżdżam po schodach (z dzieckiem w środku) czy wjeżdżam na górę. Odpowiednia technika, rączka wygięta wyżej, żeby nie "przeginało" wózka i nie mam problemu ze schodami. Oczywiście takie wjeżdżanie czy zjeżdżanie po schodach to zalecam tylko wtedy, jeśli ktoś mieszka maksymalnie na 1 piętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałam wózek 3w1 Anex Sport dlatego że jest duży ale lekko. Było to dla mnie ważne ponieważ mam duże mieszkanie ale niestety na 3p bez windy i bez wózkowni. Do tego ładnie sie prezentuje i jest funkcjonalny. Dla mnie najlepszy jako gondola i jako spacerówka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex Sport. Ok 13 kg. Rama aluminiowa z kołami pompowanymi. Bardzo lekka gondola z możliwością przenoszenia bo ma w budce uchwyt do przenoszenia. Sama wnoszę na 2 piętro i jakoś daję radę a napomknę że do wielkich kobiet nie należę. Jedne z najlżejszych z kołami pompowanymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam niemieckiej firmy abc desing nie dość że mega letki , wygodny dla dziecka i dla rodziców , bardzo kompaktowy i nigdy nie wnosiłam tego wózka bo na 3 pietro z zakupami i dzieckiem bylam wstanie bez problemu na tylnych kołach wciąną ten wozek na 3 pietro albo z nim zjechac z dzieckiem po schodach zero wysilku jak i przy prowadzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszy Anex Cross. Ładny i zgrabny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Anex Sport. Wózek na aluminiowej ramie z kołami pompowanymi i dobrą amortyzacją. Waga ok 13kg. ALe daję radę wnosić go na codzień na drugie piętro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam, że teraz jest fajny Anex Cross, leciutki i funkcjonalny, a przy tym fajna amortyzacja. Ja mam AnexA Sporta ale Cross jest jeszcze lżejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex Sport waga 13kg. Wnosze co dzień po 2razy na 3piętro. Nie jestem ani duža ani śilna ale trzeba sobie jakoś radzić. Czesto rozkładam wózek na dwie czesci. Gondola ma rączkę do przenoszenia i rama po złożeniu ma uchwyt . Dasz radę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też długo szukałem lekkiego wózka, żeby żona mogla go w razie potrzeby sama wnieść na 3 piętro. Obejrzeliśmy dziesiątki wózków, polskich i zagranicznych. Wybór padł na peg perego book s plus pop up. Fajnie się składa (w wersji pop up gondola składa się razem ze stelażem) i jest lekki, dla jasności wejście z nim na 3 piętro to nie bułka z masłem, ale do zrobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na 3 pietro wnosze co dzień po dwa razy. Anex Sport ok 13kg. A jak wchodze na chwilę do domu to stelaż zostawiam na parteże a gondolka która ma rączke wnoszę na górę. Wózek lekko sie prowadzi ogólnie jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bugaboo 9kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy lekki wózek jaki znam a przy tym bardzo dobrze się prowadzi ( lekkie wózki mają zazwyczaj malutkie kółka) to Anex Cross. Przy tym jest bardzo ładny i porządnie wykonany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekki a przy tym dobrze amortyzowany i dobrze sie prowadzi Anex Sport. Wózek idealny dla każdej mamy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem w Anexie Sport waga jest idealnie dobrana do wózka. Dzięki temu wózkiem nie rzuca i nie telepie i idealnie się prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam rynku jest dużo lekkich wózków ale niestety te nie są przystosowane do naszych chodników. Mają malutkie kółeczka i zero amortyzacji . Ja na takie wózki mówie że to są galeriowe wózki :-) Ja kupiłam Anex Sporta. Jest dość lekki waga ok.13 kg ale za to ma super miekką regulowaną amortyzacje . Rama po złożeniu ma rączkę do przenoszenia a i gondola na uchwyt w budzie. Łatwo i szybko można złożyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wózek ,który jest lekki ale ma niezłą amortyzację i fajne warunki jezdne oraz jest wygodny dla dziecka to Anex model Cross.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coneco primavera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Anex Cross, jest leciutki a przy tym ma bardzo fajną amortyzację i dużą gondolkę i spacerówkę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On w ogole jest wielki. Za wielki dla drobnej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podwojna matka
Ja mam Coletto Verona Avangard. W całości może wózek do najlżejszych nie należy, zresztą w całości złożony nosić się raczej nie da, bo jest sporych gabarytów, gondaola jest bardzo duża. Ale sama gondola jest leciusienka, stelaż po złożeniu jest tak mały i poręczny, że spokojnie można go złapać i nosić jedną ręką, sam w sobie też jest lekki jak dla mnie. Jestem baaardzo zadowolona i szczerze mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podwojna matka
Teraz sprawdziłam, że waga całego wózka to 13,8. Więc leciutki jak na tak duży wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex Cross waga nie całe 12kg. Mamy i jesteśmy zadowoleni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też szukaliśmy lekkiego wózka i padło na Anexa Crossa. To najlżejszy model na rynku posiadający pompowane koła a do tego jest bardzo ładny i trwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie patrzyłam na to żeby był lekki ale na to żeby był solidny i funkcjonalny, przecież nie będę go nosić nigdzie, co najwyżej wkładać do samochodu od czasu do czasu, mam Amelis i jestem z niego zadowolona, łatwo się składa, łatwo czyści, bez zarzutu pokonuje nierówności dzięki podwójnej amortyzacji i co lepszego tu jeszcze trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×