Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamadwójki12

NAJLŻEJSZY WÓZEK GŁĘBOKI NA RYNKU

Polecane posty

Gość gość
Amelis to taki gorszy sort X-landera. Polecam Anexa ponieważ jest dużo bardziej dopracowany oraz lepsze jakościowo materiały. Amelis prubuje od paru lat wprowadzać różne modela ale słabo to wychodzi. U nas zdecydowanie lepiej w sklepie sprzedaje się Anex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak szukasz dosyć lekkiego wózka na pompowanych kółkach to bierz Anexa Crossa. Sporo się naszukałem wózka o takich parametrach i Cross okazał się strzałem w dziesiątkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedynie co przychodzi mi do głowy to Anex Cross, jedyny rozsądny i lekki wózek na pompowanych kołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadamy Anexa Crossa od 8 miesięcy. Zdecydowaliśmy się na niego ponieważ ma super warunki jezdne i naprawdę jest lekki jak na tego typu wózek na pompowanych kołach. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te bardzo lekki niestety nie nadają sie do jazdy :-( Anex Sport waga ok 13 kg. To i tak mało jak na wózek z kołami pompowanymi . Do tego duza gondola i spacerówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój faworyt to tylko Tutek. Mama ten wózek od 6 miesiecy i jestem z niego bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo widzę wątek reklamowy ... Anex waży ok. 15 kg (nawet nieco wiecej) Mood i jego waga podana w tym wątku to waga stelaża bo wózek 14 Jane Muum waży malutko bo naprawdę ok 12 kg to samo Bugaboo Cameleon (nie, nie jak tu ktoś zwyczajnie skłamał że 9) ... Tutek to 15+ ludzie, po co piszecie takie pierdoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex Cross jest na pewno lżejszy niż tutek czy tako, u mnie miało to znaczenie bo muszę wnosić na 2 piętro . Waga Crossa mi odpowiada patrząc na jego waruki jezdne i koła pompowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Anex Sporta i waga to 13kg z gondolą. Ważony na wadze towarowej. Jest dość lekki jak na taki wózek. Duze koła pompowane oraz amortyzacja muszą swoje ważyć. Ale naprawde lekko sie prowadzi. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, same wielkie i silne baby na tym forum ze takie kolosy targają na pietra i mówią ze lekko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to jedyny wózek z pompowanymi kołami, który jest dosyć lekki i mogę go wnieść. Te najlżejsze wózki niestety nie prowadzą się fajnie po naszych drogach. Dlatego wybrałam Anexa Crossa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też Crossik sprawdza się super:):) Wreszcie jakiś wózek inny od wszystkich polskich wózków i przede wszystkim lżejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytkaaa23
Jedz do najblizszego sklepu z wozkami i przetestuj sama, po opniach ciezko sie zdecydowac. Ja np mam barlette z adamexu i dla mnie to lekki wozek, ktory bez problemu sie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaKłosek
Edytkaa333 a widziałaś może Vicco od adamexu? O Barlettcie da się wiele przeczytać, a o tym Vicco już mniej, a bardzo interesuje mnie jego waga. Stelaż zakładam, że tak samo mocny jak w Barlettcie, ale przez to, że ma inne koła bo żelowe może miec inną wagę. A właśnie na ten chcę się zdecydować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toscaniaa
Riko Vario. Ma wszystko to, co powinien mieć lekki, wygodny wózek. No i plus, że jest to polski produkt, nie jakaś tam importowana chińszczyzna, która po pierwszym deszczu zaczyna skrzypieć itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeeBe55
Ze swojej stron mogę polecić Tutek Timer. Też właśnie polski producent wózków. Wózek po prostu normalnie solidny i ładny, nie jakiś szajs, który jest modny, a z funkcjonalnością ma niewiele wspólnego. Tu jest pełna funkcjonalnośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś tu jeszcze zagląda to polecam wejść na all**** i kupić sobie produkt o nazwie polski wózek, produkt no name, składany w polsce, nowy z dostawą to koszt trochę ponad 500zł na rok 2016, nie wiem jak teraz, ja mam stelaż alu i koła pompowane, waga nie więcej niż 8kg całości, lżejszego się nie znajdzie, jeździ super, żaden teren mu nie straszny, chętni mogą dokupić prymitywne nosidełko samochodowe, ja tym wózkiem z drugiego piętra zjeżdżałam po schodach, dziecko na ręku miałam, w drugą stronę albo wciągałam trzymając za rączkę albo klasycznie przodem schodek po schodku, żadnego innego bym nie chciała, ma wszystko co potrzebne w gondoli, choć dla niektórych będzie zapewne zbyt prymitywny i staroświecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy anex sport, jak na wozek głęboki z gondolą jest na prawde leciutki, lżejszy na pewno od tych kobył z xlandera, ale nie oszukujmy się, wozek głęboki nie będzie ważył 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Jak dla mnie firma anex robi bardzo dobre i praktyczne wózki . My mamy anex model discovery i jesteśmy bardzo z niego zadwoleni a w szczególności z obszernej gondoli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×