Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ktory dom lepszy ?

Polecane posty

Gość gość

pomozcie wybrac , ocenic i poprosze dla osob zorientownych jakie moga byc realne koszty postawienia takiego domu, dodam ze duzo prac , bedzie wykonanych pzrez meza i rodzine , co do pierwszej opcji , mysle o postawieniu go bez garazu dla obciecia kosztów http://www.pampi.pl/projekt-orchidea-wersja-a-paliwo-stale-6547.html http://archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-lukrecji-ver-2-md351f7056d91f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy znacznie ładniejszy. Drugi okropny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi podoba mi się bardziej jeśli chodzi o rozkład pomieszczeń na parterze, pierwszy ma dach czterospadowy, co mi się podoba i lepszy rozkład pomieszczeń na górze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie pierwszy. Ja zbudowałabym jednak z garażem bo inaczej bryła budynku straci wizualnie i to dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez wole dom nr 1 ale wydaje mi sie o drozszy w wybudowaniu , nie chcialabym budowac domu 10lat bo braknie nam kasy , w tym momencie wynajmujemy mieszkanie i idelnie bylo by zaczac budowe i skonczyc ja jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszt wg. mnie jeśli będziecie budowali w systemie gospodarczym to ok. 350 tyś. w stanie deweloperskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszt domu nr 1 i 2 będzie podobny jeśli jedynkę chcecie postawić bez garażu. Garaż można odbudować później i ta opcja nr 1 jest znacznie lepszym rozwiązanie . Koszt w systemie gospodarczym ok. 320 do 350 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielkie dzieki za odpowiedz , strasznie to duzo ale rozumie ze to jzu jest suma pozwalajaca na zamieszkanie w domu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oba domy ładne, przy pierwszym nie rezygnowałbym z garażu, tracisz też wtedy jeden pokój. Co do kosztów to mogę się wypowiedzieć w kwestii dachu, bo ostatnio zmieniałem swój, a sam dach to często spora część kosztu budowy;) drugi projekt ma dach dwuspadowy, który z pewnością jest tańszy niż czterospadowy z projektu pierwszego, wersja dwuspadowa jest też mniejsza powierzchniowo, więc wybierając drugi zaoszczędzisz na dachu;) gdy zmieniałem swój dach, to pytałem ludzi z firmy Bauen, która go robiła, skąd taka różnica w cenie, bierze się to z tego, że czterospadowy to więcej roboty, więcej materiału, trudniejsza więźba, dlatego jeśli zależy Wam na cięciu kosztów, to brałbym projekt drugi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc Arek
Drugi zdecydowanie! A koszty robot systemem gospodarczym powinny wyjść mysle max 190 tys zł . Poczytaj troche na forach branzowych to sie dowiesz waznych informacji w temacie budowy, jak zaoszczedzic itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Arku a dlaczego drugi ? sercem jestem z pierwszym ale boje sie ze przerosnie nas finansowo :/ Wlasnie dlatego caly czas pojawiaja sie gdzies mysli o domu z dachem dwuspadowym , gdyz wiem ze wychodzi to jednak taniej , tak jak ktos juz wyzej pisał .... Dziekuje za rady , poszukam na forach jak juz cos wkoncu wybierzemy . mam jeszcze pytanie odnosnie tego domku , czy moze ktos powiedziec jakie moga byc koszty tego projektu ? http://extradom.pl/projekt-domu-niki-wersja-b-energo-WRC2383

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagnna2
Zobacz jeszcze te projekty http://s3-bud.pl/galeria/ Są oryginalne inne niż wszystkie. Wszędzie widzę podobne do siebie te się wyróżniają. Mają to coś. Nie spiesz się z wyborem bo to decyzja w sumie na całe życie i będziesz mieszkać w tym domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą naszego Biura. Prosimy o przesłanie bezpośrednio do nas mapy działki i wypisu z Planu Zagospodarowania lub Warunków Zabudowy, będziemy mogli zaproponować odpowiadające Państwu projekty domów. Proszę pamiętać, że nasze upodobania to jedno a przepisy to drugie. Ważne aby połączyć ze sobą te dwa aspekty a wtedy satysfakcja gwarantowana. Oczywiście taka pomoc z naszej strony jest bezpłatna i niezobowiązująca. Każdy nasz projekt ma podane na stronie internetowej koszty budowy aktualizowane co kwartał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Polecam się na pełnienie funkcji Kierownika Budowy, Inspektora Nadzoru lub odbiór budynku. Doradzimy Państwu, które etapy budowy warto skontrolować oraz wyjaśnimy ewentualne wątpliwości techniczne. Koszty uzależnione są od rodzaju usługi oraz wielkości inwestycji. Jestem na głównych etapach budowy: m.in. fundamenty, konstrukcja stropu, konstrukcja wieńca, konstrukcja dachu. Podczas wizyt kontroluje prowadzone prace i wypełniam dziennik budowy. Doradztwo techniczne w cenie nadzoru. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt: mgr inż. Mirosław Kruczyński 505-950-412. miroslaw.kruczynski@wp.pl www.mirbud-nadzory.pl Pozytywne opinie znajdą Państwo też na stronie www.kierownikbudowy2.oferteo.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×