Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
odchudzanko111

dietka dietka

Polecane posty

dodaję ten sam temat, bo wczoraj przez pomyłke umieściłam w złym dziale. Wklejam posty swoje z wczoraj i dziś: Cześć kobietki, od dzis zaczynamy się wspolnie z koleżanką odchudzać, same rozpisujemy dietę, może nie idealną, ale szybko chcemy schudnąć dosyć.:) KTO SIĘ PRZYŁĄCZA? Menu na dzis:) (będę dodawać codziennie) ŚNIADANIE: szklanka koktajlu z jarmużu, szpinaku, brokułów i kiełki, na kefirze. II ŚNIADANIE: 2 jajka gotowane OBIAD: porcja gotowanych szparagów KOLACJA: 1 gotowane jajko, koklajl jak na śniadanie Zapraszam do wspólnego odchudzania i wzajemnego motywowania, pozdrawiam :) Wczorajszy dzień poszedł pięknie, poza lekkim osłabieniem.:) Dzisiaj dzień drugi ŚNIADANIE: koktajl z jarmużu, kiełków i z pestkami słonecznika, z kefirem II ŚNIADANIE: wafel ryżowy z jarmużem, plastrem chudej szynki i kiełkami OBIAD: gotowany kalafior + 2 jajka na twardo KOLACJA: jeszcze nie wiem, 2 jajka/ mały jogurt naturalny. Do tego pijemy kawę z odrobiną mleka, lub herbatę, oczywiście bez cukru. Odchudza się ktoś tutaj? Ja czuję się już nieco lżej, samopoczucie świetne, a jedzenie pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×