Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Wybielanie zębów w warszawie

Polecane posty

Gość gość
Kilka gabinetów "przerobiłam", najbardziej odpowiada mi Dent-SM, http://www.dentsm.pl/. Bardzo fajne miejsce - super personel, bardzo dobrze wyposażone gabinety, co wpływa na komfort pacjenta. Mnie podczas wizyty nigdy nic nie bolało, zawsze też atmosfera była bardzo miła, spokojna, zero stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoopiLu
Ja wybielałam zęby na Saskiej Kępie w Provitalu. Jeden niespełna godzinny zabieg i ząbki bielutkie :) Oni tam wybielają je za pomocą specjalnej lampy- metoda nazywa się zoom. Efekt utrzymuje się u mnie już 6 miesiąc tak więc zadowolenie ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubczak952
Ja proponuję abyś udała się do http://odent.pl/oferta/wybielanie_zebow_o7/ - w klinice ODENT bez najmniejszego problemu wybielisz swoje zęby. To jedna z niewielu klinik, która oferuje kompleksową opiekę stomatologiczną (znajduje się przy ulicy Duchnickiej i cieszy się świetną opinią).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka

Hej 🙂 Ja polecam Varsovia Dental. Wybielanie to naprawdę dobra inwestycja, przynajmniej moim zdaniem. Ładniejszy uśmiech jest po takim zabiegu. Ja akurat robiłam w gabinecie, ale jest też metoda domowa, czyli nakładki, które się regularnie nakłada na zęby. Można wybrać co kto woli 😉 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Mochnackiego jest dobra klinika - Dental Fraternity. Mają pełen zakres usług łącznie z medycyną estetyczną - dr Magda Tworek jest bardzo dobra w tej materii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Wam Eurodental w Warszawie. To właśnie u nich wybielał sobie zęby mój brat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić Elektoralna Dental Clinic w Warszawie, niedawno robiłem wybielanie White Fridays i jestem bardzo zadowolony.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domowe sposoby na wybielanie nie działają .Nigdy tak naprawde nie uzyskamy białych zębów poprzez takie domowe sposoby. Ja wybielałam w klinice villa nova. zaoszczędziłam czas i pieniądze 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam gabinety Eurodental. Mają świetnych specjalistów i naprawde nowoczense metody leczenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałam się na wybielanie zębów w Lux Med i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja po wielu nieudanych próbach zrobilam w gabinecie profesjonalnie i efekt nie do porownania, juz jakies pól roku temu na Przyczółkowskiej 219 i wciaz super efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×