Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wlasnie kupiłem wędlinę, wy emigracyjne osrusy.

Polecane posty

Gość gość

Za dziesięć plasterków szynki z pieca oraz dziesięć plasterków polędwicy po węgiersku zapłaciłem 7,6 zł. Wędlina starczy na 20 kanapek, a jej koszt to okolo 1,2 funta. Spokojnie nam naniesień dzień wystarczy. Jest to dobra wędlina, z tej wyższej polki, nie jakaś mortadela. Jutro kupie może jakaś drobiowa wędlinę, a na obiad będzie pieczony królik. Ile wy smiecie płacicie za wędlinę w uka. Ja pamietam, ze 6 plasterków pakowanej polędwicy Sokołow w Tesco kosztowało 1,2 funta. Pieprzone śmierdziele, gnijcie w uka. Wy antypolskie skurfysyny. Dzisiaj u nas na obiad bedą gołąbki, a wy co tam wpierdlacie? Pewnie śmierdzące owoce morza i jakies japońskie wodorosty. Przecież takie światowe jesteście. Co za kurfa przygłupy, wyśmiewające pysznego schaboszczaka z ziemniaczkami, okraszonymi tłuszczykiem i koperkiem, oraz sałata w śmietanie. Wpieprzajcie te wasze smaki świata, aż wam dupska pękną. Ja tam będę trzymał sie najlepszej polskiej kuchni. Gnijcie w uka przebrzyle, imigracyjne przybłędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autor wątku
Właśnie się osrałem po napisaniu tego postu o wędlinie, chyba mi zaszkodziło te 20 kanapek, a może mi dupsko pękło po najlepszej polskiej kuchni mojej starej, pysznym schaboszczaku z ziemniaczkami, okraszonymi tłuszczykiem i koperkiem oraz sałatą w śmietanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w de polski posrancu Jutro na obiad rybka ziemniaczki i suroweczka, i bede rzrec az mi dupa peknie zapijajac niemieckim piwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska kuchnia jest tłusta i zapychajaca. No, ale skoro podoba ci się pozeranie padliny to proszę bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pamietam, ze 6 plasterków pakowanej polędwicy Sokołow w Tesco kosztowało 1,2 funta. Pieprzone śmierdziele, gnijcie w uka. xxx po co mam kupować 6 plasterków nabitej chemikaliami gumowej polskiej polędwicy jak mogę sobie kupić prawdziwą szynkę parmeńską, dobre salami z fenkułem czy pyszną pieczoną brazylijską szynkę wołową - stać mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwalisz się czy się zalisz? Ten kopeer i sałata to trucizną bo nie rosną teraz w PL. A świnie to antybiotyki dostaja. Wędliny są niezdrowe.jedź warzywa kretynie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnijcie w tym UKa
mięso jest niezdrowe, i szkodzi na głowe, autor właśnie potwierdza, biedak, musi się dowartościować gnojąc innych, prawdziwy patriota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu wuefista autor wątku
ludzie, aaaaaale mam srakę po tych gołąbkach na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Za dziesięć plasterków szynki z pieca oraz dziesięć plasterków polędwicy po węgiersku zapłaciłem 7,6 zł. Wędlina starczy na 20 kanapek, a jej koszt to okolo 1,2 funta. Spokojnie nam naniesień dzień wystarczy. Jest to dobra wędlina, z tej wyższej polki, nie jakaś mortadela. Jutro kupie może jakaś drobiowa wędlinę, a na obiad będzie pieczony królik. Ile wy smiecie płacicie za wędlinę w uka. xx Głupi wuefisto to w Uk nie ma polskich sklepów ? :D Nie widziałes jak byłes w Uk ? Hm.. Ile to niby zaplaciłes ? 7,6 jednostki ? No widzisz , ja kupuje po pętku kiełbasy z komina od Balcerzaka czy kiełbasy szarej z Łukty i płace koło 5 jednostek.. Polskiej szynki nie kupuje mam miejscową swierza i pyszna :) Nie jaraj sie tak , w Uk tez możemy zjesc polska wedline jak mamay smaka i nei wydajemy na to krocie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to smacznego i "na zdrowie" ha ha Ja jestem wegetarianką od dokładnie 10 miesięcy, jem tylko jajka z produktow zwierzęcych (zero sera, mleka, lodów itp). ale jak jeszcze jadlam mięso, to tylko mięso - świeżo kupione i przyrządzone. jaką sklepową szynkę czy kiełbasę ostatnio w ustach miałam kurczę, chyba z 4 lata temu. taka domową szynkę, roboty mojego teścia z jego wlasnej świni,, jadłam w Polsce w 2014 roku, bo w tym roku to już nie tknęłam. i czuję się ZNAKOMICIE a ty jedz te rakotwórcze kiełbachy ze sklepu proszę bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Truciznę to magie ale w tych waszych przebrzydlych emigracyjnych łbach. Kurfy bez szkoły myślą, nawet mięsa które kupujecie u rzeźnika jest faszerowane chemia. Wy półgłówki z uka, gnijcie tam posrance wpiedalajac te wasze parmezany i japońskie wodorosty. Co za kurfa przygłupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autor wątku
Nieuprzejmością z mojej strony byłoby nie dodać, że po gołąbkach mam gazy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu wuefista autor wątku
jestem trollem i przygłupem z przebrzydłym emigracyjnym łbem, posrańcem kafeteryjnym, wypisującym brednie, kurfa, rozumiecie to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uchodźcami zarobkowy, ależ cie boli prawda. Brawo dla autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka kuźwa prawda? myślisz że my w UK nie możemy sobie kupić wędliny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie kupia "lepsza" wedline i juz mysla, ze bogaci sa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy myślą że jak zarobią 3 tys zł na rodzinę z dwójką dzieci mieszkając w kawalerce to są bogaci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem kurfo bogaty, tylko mam to czego ty nigdy mieć nie będziesz, pieorzony emigracyjny smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tu się z tobą muszę zgodzić wuefisto nigdy nie miałam nie mam i nie będę miała 3 tys zł na miesiąc - zawsze miałam więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Uchodźcami zarobkowy, ależ cie boli prawda. Brawo dla autora. XXX ciebie coś boli, kolejny troll i do tego dupoliz :D Chyba, że to wuefista sam siebie popiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja w niedzielę byłam na zakupach i kupiłam: buty za 75 f krem do twarzy lancome za 32f (na promocji byl) szminkę za 12f i co? ty wędlinojadzie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×