Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość momencik romansu

Wspólny seks z innym małżeństwem

Polecane posty

Gość momencik romansu

Mamy wielką ochotę spróbować seksu z innym małżeństwem . Rozmawialismy na ten temat wielokrotnie i jesteśmy w stu procentach zdecydowani . Jesteśmy po czterdziestce i doszliśmy do tego wniosku że czas usunąć rutyne która niestety zagląda w nasz związek coraz częściej . Myślicie że jest szansa na spotkanie tutaj podobnych ludzi ??? Nie chodzi o sam seks ale o nawiązanie przyjazni zakończonej czymś więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacław Pobiczyński
Moża ja się nadam? Mam 52 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momencik romansu
Aha, uwielbiamy starszych.Najchętniej gdyby to małżeństwo było po 60tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacław Pobiczyński
Moja żona jest po szeździesiątce. Ja 52lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momencik romansu
Wielu różnych przygłupów i debili podszywa się pod tych którymi nie są , ale nic sie na to nie poradzi , nie szukamy tu żadnych pobiczyńskich ani emerytów , chodzi o zwyczajne sympatyczne małżęństwo . Jeżeli zechcecie podamy adres e mail i nr tel .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi być to dobrze przemyślana decyzja wraz z możliwymi konsekwencjami. Czasami jest tak że mąż po seksie unika swojej żony bo psychicznie nie potrafi tego przerobić. My nie mieliśmy z mężem takich problemów tym bardziej że para jest nieco młodsza od nas. Dłuższy czas się bawimy. Nie ma problemów że mąż czy kochanek robi monetę czy lodziki robimy bez problemu. W różnych konfiguracjach dochodzi do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrosia

Tak, z fajnym małżeństwem chętnie byśmy spróbowali. Wspólny wyjazd do spa, wyjazd weekendowy, mini wakacje. Moglibyśmy wziąć jakiś ładny apartament z dwoma dużymi sypialniami. Zamienić się małżonkami na noc, :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwierzak
7 minut temu, Gość Dobrosia napisał:

Tak, z fajnym małżeństwem chętnie byśmy spróbowali. Wspólny wyjazd do spa, wyjazd weekendowy, mini wakacje. Moglibyśmy wziąć jakiś ładny apartament z dwoma dużymi sypialniami. Zamienić się małżonkami na noc, 🙂

Fajny pomysł,  chętnie spróbowałbym nowej ci.pki, jakaś odmiana by się przydała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Gość Dobrosia napisał:

Tak, z fajnym małżeństwem chętnie byśmy spróbowali. Wspólny wyjazd do spa, wyjazd weekendowy, mini wakacje. Moglibyśmy wziąć jakiś ładny apartament z dwoma dużymi sypialniami. Zamienić się małżonkami na noc, :-)

Chetnie. A cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mogłoby być ekscytujące. Tylko co zrobić z zazdrością? Czy pojawiła by się ?

Mam wielką ochotę, ale i mnustwo obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×