Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W delegację do Poznania

Polecane posty

Gość gość

Jadę jutro w delegację do Poznania o czym się dopiero dziś dowiedziałam :O gdzie zrobię potrzebne zakupy, jakieś elganckie ciuchy, dodatki, mam ważne spotkania a średnio jestem do nich przygotowanan pod względem ubrań, w tej Galerii Malta znajdę wszystko ? bo podobno najlepsza w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie!! Tylko Malta, znajdziesz tam wszystko co potrzeba. U mnie w pracy dress code obowiązuje non stop i zazwyczaj zakupy robię w Monnari. A w przerwie i zjeść można w Malcie dobrze. Udanych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma wątpliwości, że Malta jest bez konkurencyjna! Znajdziesz tam wszystkie eleganckie marki, osobiście wybieram Marks & Spencer. Koniecznie też musisz wstąpić do Phenome&Bynamesakke mają tam eko ubrania i naturalne kosmetyki. Będziesz zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio byłam w delegacji w Poznaniu. Jakie to piękne miasto. Próbowałam zasięgnąć porad co do tego miejsca i znalazłam te posty. Za radą poszłam do Galerii Malta i byłam zachwycona. Niebanalny wystrój, fajne sklepy u mnie takich nie ma. Butik 3 stopnie przebija wszystko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez ostatnio bylem w Poznaniu! Co prawda nie w delegacji ale tez p******lem bo galerianki w galerii Malta pierwsza klasa. Polecam kazdemu panu w delegacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Warszawy, ale w poznańskiej Malcie byłam nieraz. Jak odwiedzam Poznań to koniecznie muszę wstąpić do tej galerii, jest o wiele lepsze niż niektóre w stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×