Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Babaplujka

Wpuszczam mojemu facetowi sline do ust

Polecane posty

Gość Babaplujka

kiedy sie z nim caluje. Bardzo mnie to podnieca kiedy on czuje jej smak i polyka to co mu wpuszcze. Najbardziej lubie kiedy jestem na nim, wtedy obficie go obdarzam. Czy ktoras z was cos takiego praktykuje czy jestem przypadkiem odosobnionym w swiecie erotyki kobiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ze tak. Namówiłem moja zonę do czegoś takiego i czasem mi tak robi jak opisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super sprawa. Takie łapczywe,zaborcze i dominujące, lubię takie zachowania kobiety w łóżku.Generalnie to ja zawsze przejmuję inicjatywę, ale do niczego kobiety nie zmuszam. A jakby wyszła z takim czymś to naprawdę by mnie podnieciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy dziewczyny nic z tych rzeczy? Jestem osamotniona w mojej perwersji?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż mam odruch wymiotny. Obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka z przodu. jak sie jest nad kims wystarczy otworzyc usta i bezwolnie poczekac. Sila grawitacji sama wykona za nas wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babaplujka
lubie tez siedziec mojemu facetowi na buzi i wpuszczac mu moje soczki do buzi. Jak narazie jest bardzo zadowolony z tego co mu robie. Podnieca mnie kiedy wiem ze czuje smak mojego krocza. Juz jestem mokra jak o tym tylko pomysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowo " krocze" jest chyba najukochańszym wyrażeniem trollic i trollów tego forumJakbyście wyszli z tej samej fabryki prania mózgów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×