Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobry kosmetolog

Polecane posty

Gość gość

Szukam dobrego kosmetologa na Żoliborzu, znacie kogoś? Pilnie potrzebuje porady, mam problemy z cerą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Żoliborza masz blisko na Metro MŁOCINY. na j.kasprowicza 119a, www.mycosmetology.pl zawsze tam chodzę z mamą i jesteśmy zadowolone, kiedy mama ma zabieg ja siedze i plotkujemy w gabinecie. Warunki są super. Dlatego jeżeli szukasz dobrej i fachowej kosmetolog to warto sprawdzić. My polecamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Może zanim będziecie wydawać pieniądze na kosmetologów to polecam darmowe i prostsze sposoby, może czytanie jakiegoś bloga, albo konsultacje na czatach online, mogę polecić bloga www.poradz.me Świetnie się czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena

W Warszawie i okolicach najlepszym wyjściem jest umówienie się do Estell. Naprawdę porządni i doświadczeni fachowcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila
Dnia 17.01.2020 o 12:57, Gość Daria napisał:

Może zanim będziecie wydawać pieniądze na kosmetologów to polecam darmowe i prostsze sposoby, może czytanie jakiegoś bloga, albo konsultacje na czatach online, mogę polecić bloga www.poradz.me Świetnie się czyta.

Trafiłam na tego bloga w sumie trochę przypadkowo, ale cieszę się 🙂 Baaaaaaaardzo dużo cennych wskazówek i takich informacji, które się przydają. Duży plus że można właśnie napisać na chacie do dziewczyn które prowadzą stronę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Dzięki za polecenie poradz.me 🙂

Dziewczyny odpisały mi od razu i jestem bardzo zadowolona że trafiłam na takie osoby. Dziewczyny znają się na rzeczy i potrafią doradzić, a w przypadku wcale to proste nie było 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

To świetne dziewczyny, polecam wszystkim 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chodziłam do kosmetolog stacjonarnie, ale odkąd jest możliwa opcja konsultacji online to wybieram właśnie ten kierunek. Dziewczyny z poradz.me dają radę. Nie tylko konsultacja z kosmetologiem, ale też alergolog. Dobór kosmetyków, odżywek na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić klinikę Estell. Mają swoją placówkę w centrum Warszawy. Podchodzą indywidualnie do każdego pacjenta. Jestem bardzo zadowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×