Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość didaskalia

wasz najlepszy seks w zyciu

Polecane posty

Gość didaskalia

mam na mysli jednorazowe numerki mialam niedawno okazje, to chyba byl najlepszy albo na pewno w pierwszej 3 z tych ,których mialam dotychczas mam problem z dojsciem do orgazmu , mimo ze bez niego na szczęście czerpie przyjemnosc ze zblizeniaa, to przy nim mialam orgazm dwukrotnie czuły i delikatny a z drugiej strony stanowczy i ostry moja przyjemnosc byla na pierwszym miejscu, minete chyba mi z 3 razy robil z przerwami na stosunek z***boiscie dobry technicznie, z bardzo dobra kondycja, lubiacy urozmaicenia, no ideał w łozku:) w dodatku zadbany, pachnacy i przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisz jak facet zaczyna delikatnie i namiętnie i stopniowo staje się coraz gwałtowniejszy i ostrzejszy w łóżku ? Bierze Ciebie w różnych pozycjach ? Doprowadza do orgazmu naście razy raz języczkiem, raz dogłębnie wypełniając Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy mój seks był u mojego kocurka, na łóżku jego rodziców :D wtedy pierwszy raz sprobowalismy pozycji na pieska, krzyczalam jak szalona, było mi tak dobrze! Jak sobie przypomnę to Mam mokro ohh, miałam orgazm kilka razy, wcześniej nigdy nie miałam podczas stosunku, było boskoo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaskalia
Ra_Zz no jasne lubię urozmaicenie, budowanie umiejętnie klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój najlepszy sens byl po marihuanie a wystarczył mi 1 Buszek smierdziuszek. Nigdy przed ani po tym nie miałam takich wrażeń wszystko każdy bodziec to była czysta rozkosz, chciałabym żeby każdy numerek taki był, ale chyba zimna kłoda ze mnie bo nigdy mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ochotę teraz na ostry numerek od tyłu... A dopiero później na namiętne zabawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham seks z moim misiem ahhhh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaskalia
Ach ten mój może wpadnie do mojego miasta i jescze będę miała przyjemność z nim. Fajnie by było, takiego kochanka się łatwo z rąk nie wypuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój najlepszy raz Z moim kochankiem Męski pachnący i przedewszystkim wielki, jak wchodził we mnie myślałam że oszaleje jakbym dotykala niebo stapajac po chmurach a to był dopiero początek Oczywiście wszedł lepkiem a ja doszłam przy moich skurczach nie dało się tego ukryć a on dalej i głębiej mocniej To był cis mega P...l mnie z dobrą godzinę wszystkie pozycje pieszczoty o minecie i paluszkach niw wspomneto były mega 3h ale tylko kochanek Zazdroszczę jego żonie jeśli ją tak p...y za każdym razem Żyć nie umierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaskalia
Nie powiem :)jedno z większych w Pl. Mój kochanek to nie Polak zresztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didaskalia
Koleżanko powyżej to szybko dochodzisz jak nie wszedł cały i już miałas orgazm :) a mniej więcej ile mógł mieć cm? Duże są fajne, ale też stosunek bywa bolesny niektóre pozycje są prawie nie do przejścia, przynajmniej w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×