Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marysia1983

Darmowy bon na zakupy

Polecane posty

Gość marysia1983

cześć, chciałam się podzielić ofertą jaką znalazłam w sieci. Otóż chodzi o darmowy bon na zakupy w wybranych sklepach (H&M, C&A, House i wiele innych). Z tego co wiem, to oferta jest aktualna do niedzieli, ja swój bon już dostałam. bon można zdobyć na stronie kartypodarunkowe.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wierze w takie bony;p wole sobie posprawdzac na stronie internetowej sklepu promocje i pozniej pojsc specjalnie po to do jakiegos outletu np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelcia23477
Ja to samo. W Lublinie mamy outlet center na przykład i tam ciągle łażę, do znudzenia :) ale zwykle znajduję czego chciałam i po promocyjnych cenach, więc jestem zadowolona!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynajakmalina09
Ja tak samo dokładnie jak Ewelcia, tylko z Białegostoku jestem i też Outlet Center tu mamy, nawet nie wiedziałam :)))))) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaMalina
Cieszę się bardzo, że ktoś pomyślał o czymś takim jak outlety. Też z Lublina jestem, mam tę kartę Benefit i bardzo sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siorka uwielbia tam kupowac przede wszystkim dlatego ze jeszcze studiuje i pokazuje wszystkim paniom w sklepach legitymacje i ma rabacik 15% chyba :D fajnie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×