Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość merida

Taki oto seks

Polecane posty

Gość gość merida

Co sądzicie o takim seksie. Chwilę się całujemy, chwile całowania po plecach, włożenie chwila w jednej pozycji jakieś maks 2 minuty i ze 2 w innej. ja się załamałam. Seks w moim małżeństwie to dramat. Nie dość, że nie ma na to ochoty to jak jest ot tak wygląda. Rozmowy były i seksuolog był i tak to wygląda w dalszym ciągu.i po takim czymś nie ma seksu przez następny tydzień albo 2 bo już był. A mi się też nie chce inicjować, bo co mam w tym lubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzmi dość tragicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież dla kobiet podobno seks nie jest ważny, z tego co można wyczytać to tylko faceci o nim myślą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj sobie kochanka,albo wibratory.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytulam. Jak długo wytrzymasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszła spać nie wytrzymała:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak Twój mąż tłumaczy tę monotonię? Że co, że jest głupi i nie rozumie co się do niego mówi? Bo opcje sa dwie a) jest debilem i nie jest w stanie zrozumieć Twoich wskazówek b) ma Cię głęboko w d***e. Ja rozumiem takie coś bez rozmów, ale tu nawet seksuolog był a do neigo nic nie dotarło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nie rozumie o co chodzi. Trzeba mu łopatologicznie wyłożyć. Łopata w jednej ręce penisa w drugiej. Jak nie kumaty to przywalić łopatą prosto w jaja. Ból złamie każdego. Do męskiego serca przez żołądek, do seksu przez walenie w jaja. Pomaga jak ręką odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość merida
Tłumaczy zmęczeniem, tym, że ma wczesny wtrysk. On chyba uważa, że tak powinien wyglądać seks. Dziwi się mi, bo twierdzi, że po chwili dotknięcia za piersi czy w miejscach intymnych powinnam już mieć ochotę. i wszystko w ekspresowym tempie minuta buzi minuta za cycki itd i juz fajny seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co wyszlas za maz za takiego debila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdz kochanka i bedziesz miala sex jaki tylko chcesz:)):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycata mężatka
Czemu konczycie na jednym razie? Skoro krótko wytrzymuje niech chwile odsapnie i do dzieła! Mój wytrzymuje z każdym kolejnym razem coraz dłużej. Za trzecim to moze ruch/ac bez końca. Pokaz mu co Cie podnieca, chcesz zeby dał klapsa wez jego rękę i pokieruj nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycata mężatka
I jeszcze dodam ze dziwnego chłopa sobie wzięłas. Mój jak mi dogodzi to od razu ma lepsze samopoczucie. Nie za każdym razem mam orgazm ale jak mam to widzę po nim ze chodzi dumny jak paw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedwczesny wytrysk nie jest żadnym wytłumaczeniem, bo zawsze można kontynuować zabawę po chwili odpoczynku. On po prostu jest wygodny i tyle, liczy się wyłącznie jego przyjemność, a ciebie ma głęboko w poważaniu. Mój pierwszy chłopak był taki sam i dość szybko go zostawiłam, bo przez taki seks zaczęłam go nienawidzić. Mój obecny partner jest zupełnym przeciwieństwem, dla niego to przyjemność zajmować się moim ciałem i gdyby mu pozwolić to mógłby mnie pieścić godzinami, a najbardziej lubi sprawiać mi przyjemność językiem i ustami. Przy nim to ja czuję się jak egoistka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość merida
Mój jest zmęczony. Twierdzi, że ja potrzebuje dużo czasu. 2 razy nie bo już mam w sobie sperme i już dotykanie jest niekomfortowe nawet dla mnie. Chyba jestem zbyt krytyczna w obec siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Też mam takiego chłopaka :) na początku znajomości myślałam że to nie jest normalne i że chłopak jest jakiś zboczony, strasznie się wstydziłam gdy całował każdy centymetr mojego ciała, ale dotarło do mnie że on naprawdę to lubi i robi to wszystko aby mi było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość merida
Nooo bo na razie to jest chłopak a nie mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne że mu się nie chce,robi to z przymusu,ileż można tą samą cipę oglądać,przecież ochota na sex z tą samą babą przechodzi po jakimś tam czasie i robi się na odwal,żeby mieć spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo bo na razie to jest chłopak a nie mąż. x Dlatego mi się do ślubu nie spieszy w przeciwieństwie do moich koleżanek, dobrze jest tak jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość merida
Leczy się i stara się, zależy mu. Ale ja mam też problem. Zero potrzeb seksualnych. Nie mam żadnej ochoty. Nic mnie nie jest w stanie zachęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz ochoty, bo on nie potrafi Cie rozpalic, czy masz slabe libido. A moze sprawy codzienne Ciebie przytlaczaja? Dzieci, praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pociąga Cie twój mąż. Musi coś w sobie zmieniać ale ty musisz mu wyjaśnić dokładnie gdzie leży problem. U nas każdy sex jest inny. Szybki numerek w samochodzie, mocny anal i głębokie patrzenie w oczy, dominacja, romantyczniy wieczór. Współczuję Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość merida
Nie pociąga mnie nikt, nawet "Leonardo di Caprio" . Jakbym miała ochotę a mąż mnie nie zaspokaja to bym się masturbowala, a ja nic. Drażni mnie dotyk. 1000 rozmów na ten temat. I nie jestem gruba. Należę do bardzo zgrabnych, a mimo to nie lubię swojego ciała i nie chętnie je pokazuję. Fakt życie mnie przytłacza obowiązki domowe. Wszystko ustalone co do godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×