Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Exquisite2015

Biżuteria, zegarki, idealne prezenty pod choinkę.

Polecane posty

Gość arlameska
Dla mnie prezent powinien być użyteczny. Bardzo nie lubię rzeczy, które po prostu leżą lub stoja i łapią kurz. Zarówno dla kobiety jak i dla faceta to powinno być związane z jego zainteresowaniami. Dla męża już upatrzyłam sobie na hobby4men fajne gadżety do majsterkowania. Ja mam nadzieję, że dostanę dużo książek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem prezenty powinny być unikalne, przydatne. Również nie przepadam za rzeczami, które mają się kurzyć, ale znam osoby, które bardzo ucieszą się z jakiejś figurki i w takim przypadku kupuję właśnie taki prezent. Dla siebie i osób, u których "nie mam pomysłu" unikalna jest zawsze biżuteria, dla kobiet coś drobnego jak kolczyki, a dla mężczyzn np spinki do koszuli, ewentualnie fajny krawat albo gadżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto byłoby zerknąć na klub zakupowy złote wyprzedaże. Często są tam zegarki i inne dodatki w niższych cenach, idealne na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widziałam to fajne promocje na markowe perfumy można znaleźć również na Refan-lublin.pl warto do nich zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladywb
Moja mama uwielbia srebrną, niebanalną biżuterię. Co roku dostaje więc ode mnie jakiś srebrny drobiazg. Ostatnio odkryłam sklep Kuźnia Srebra i mam na oku dwie bransoletki: http://www.kuzniasrebra.pl/Bransoletki/Bransoletka_srebrna_20cm_Karnelian_11g_39084.html http://www.kuzniasrebra.pl/Bransoletki/Bransoletka_srebrna_21cm_Czarny_Onyks_13g_38968.html Obie świetnie będą pasować do Jej nowej sukienki. Którą byście wybrały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej wybrać coś co pozostawi po sobie mnóstwo wspomnień? ja dla narzeczonego wybrałam przejazd super szybkim autem po torze Poznań :) Ale był zaskoczony, a po jeździe był zadowolony jak małe dziecko!:) Dla mnie również był to ciekawy dzień, bo pierwszy raz byłam na torze i mogłam obserwować jazdy najlepszymi autami, nie obyło się bez setek zdjęć :) Ja Voucher kupiłam na stronie www.devil-cars.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz już takich rzeczy się nie daje jako prezenty.... pare lat temu jeszcze owszem. Dziś to lot balonem nad warszawą coś takiego :D pieniądze te same a przeżycia i emocje jakie ;) inspiracji jest mnóstwo na wyjatkowyprezent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjaaa78787
Biżuteria pod choinke, czyli pewnie niezbyt droga :). Ja często kupuje na prezenty bizuterie z Violette bo wlasnie maja ladne rzeczy a nie bardzo drogie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankualla
A moim zdaniem idealne prezenty to takie praktyczne gadżety:) My sobie zrobiliśmy wspólny prezent i kupiliśmy taki zestaw kolumn https://www.youtube.com/watch?v=VIl42lB1Rmc idealnie pasuja do naszego nowoczesnego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tamtym roku kupowałam zegarki i biżuterię w http://www.demus-zegarki.pl/. W tym roku zamierzam również u nich zamówić jakieś modne dodatki dla moich dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzbieta Muciek
Czas Świąt Bożego Narodzenia zbliża się coraz szybciej. Szukamy prezentów dla najbliższych. Ja polecam wyszukać już sobie na stronie http://www.cozacena.pl/ znajdziemy tam to czego szukamy biżuterie,ciuszki,dla domu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bratu kupuje w tym roku fajny plecak della w sferisie, widziałam że oglądał go na stronie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda
wszystko zależy od gustu obdarowywanego. ja lubię dostawać książki, moja siostra kosmetyki, mama biżuterię tata trunki ;) kosmetyki kupuję na allegro, trunki w sieci "kocyk" nie wiem czy to ogólnopolska sieć, w krakowie jest na pewno, biżuterię - mama kocha bursztyn, kupuję przez neta www.ambertic.pl, a książki najtaniej przez bonito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgonia87
Sluchajcie dziewczyny! Pare dni temu znajoma polecila mi super stronke, a dokladniej chodzi o porownywarke cen: cozacena.pl !! Jestem ta strona zachwycona! Mozna porownac ceny kazdego produktu i wybrac dla siebie najlepsza oferte. Dla mnie jest to niesamowita wygoda! Bez wychodzenia z domu, bez stania w kolejkach porownuje ceny w internecie. Polecam zwlaszcza teraz- przed Swietami! Znajdzcie prezenty dla bliskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinnkaa
Zegarki i biżuteria to bardzo indywidualna sprawa... trzeba znać osobę, której się coś kupuje bo bardzo ciężko trafić w gust Mój mąż sam kupił mi zegarek, właściwie to smartwath i muszę przyznać, że zupełnie nie trafił, on był nastawiony bardziej na gadżet a dla mnie to zupełnie zbędna rzecz i wolałabym jakiś ładny, tradycyjny zegarek bez dodatkowych bajerów Na szczęście zamawiał go przez neta w sferisie i mógł go oddać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często mam ten problem i nie wiem co kupić na prezent. Najlepiej szukać pomysłów w internecie i można tam kupić dużo taniej niż w normalnych sklepach i wszystko jest w jednym miejscu. Fajna porównywarka cenowa cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ pokaże gdzie jest najtaniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do biżuterii na prezent, to rzeczywiście dobrze jest znać gust osoby obdarowywanej. Nie każdy lubi efektowne, ciężkie zawieszki i epatowanie ozdobami, może lepiej byłoby postawić na coś subtelnego, co będzie się nadawało na co dzień. Wydaje się do być najbezpieczniejszym rozwiązaniem. Taką subtelną biżuterią są celebrytki - delikatne blaszki ze srebra lub złota na równie delikatnych łańcuszkach. Chodzi mi na przykład o coś takiego: https://www.earkadia.pl/koniczynki-azurowe-komplet-bizuterii-3w1-srebro-925-p-1047.html Warto jednak mieć rozeznanie, czy obdarowywana osoba lubi srebro, czy też trzeba się będzie bardziej wykosztować i zakupić coś ze złota... zresztą istnieją przecież tańsze alternatywy w postaci pozłacanego srebra. Wygląda równie pięknie, ale jest o wiele tańsze... tylko trzeba wiedzieć, jak o nie dbać, żeby dłużej służyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa
Dla męża wybrałam Smartwatcha, ostatnio zauważyłam że często przeglądał różne oferty, mam nadzieję prezent będzie trafiony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×