Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

0bsesja

14 latki to dorosłe kobiety oto dowód

Polecane posty

Wybory Miss Nastolatek! http://www.se.pl/galerie/166014/430323/fina-miss-polski-nastolatek-2015/ Kafeterianki forsują dziwne teorie. Na przykład taką, że 14 latka to dziecko. Ubrana i umalowana wygląda na dorosłą, bo jest, z tym że z pięknie gładką skórą, którą wszystkie sfrustrowane 24-40 latki zazdroszczą. Nr 17 - dziewczyna 14 letnia, kto patrząc na jej zdjęcie nazwałby ją dzieckiem i odróżnił od 20 parolatki? Tego się boicie i dlatego papacie bzdury, jak ostatnio w temacie o związku 35 latka z 25 latką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiemy, że 14latki to dziewczynki bezrozumne, bo same jeszcze niedawno byłyśmy dziewczynkami bezrozumnymi i dopiero teraz rozumiemy, jak bardzo bezrozumne byłyśmy i cudem uniknęłyśmy zboczeńców w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to mamusie nie uczą już życia? :D Pozostały bezrozumnymi, zapewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty byłeś dojrzały emojonalnie w wieku 14,15,16 lat? Nie, jak wiadać nadal nie jesteś. W okresie inaczej postrzega się rzeczywistość. Nic dziwnego skoro zaczynają wyglądać jak kobiety soro mają się nimi stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według wiary katolickiej dziewczyna w wieku 14 kat jest pełnoletnia i mozei ze za mąż wyjąć. moja babcia miała 16 lat jak wyszła a 18 lat miała to mego tatę urodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamusie uczyły, by starannie omijać starych zboków :) nie próbuj przeforsować opinii, że czternastolatka to dorosła kobieta. nie jest dorosłą kobietą, jest jeszcze dzieckiem, w którym zaczynają buzować hormony. bez doświadczenia, bez dorosłej cierpliwości, z sieczką w głowie, której uczy się od rówieśniczek. nawet jeżeli wygląda jak dorosła kobieta i ma takie ciało, to rozum i doświadczenie ma nadal dziewczynki. nie jesteśmy w państwie islamskim. :) a nawet gdybyśmy byli, to taka dziewczynka z nienawiścią splunęłaby ci w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnie to z tym nauczaniem życia wygląda przez rociców ( bo nie tylko mamusie) ale nastokatek sam często myśli że pozjadał wszystkie rozumy, później jak patrzy się na to z perspektywy czasu zaczyna się dostrzegać jak bardzo byliśmy infatalni w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo 14-latki to dzieci. Zrobione na dorosłe kobiety (zupełnie nie wiem po co). Potem młodym dziewczynom przewraca się w głowach bo maja takie wzorce. To ze wyglądają jak dorośle nic nie znaczy bo w glowie pustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One już wyglądają jak dorosłe i są na pewno jeszcze wolne od takiego jadu jaki jest w Tobie co błędnie bierzesz za dojrzałość emocjonalną i zrozumieniem życia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
ale troche w tym racji jest bo ta panna wyglada jakby nie miala 14 lat tylko ... co najmniej 17 a może nawet 20 .. .. Makijaz może dodawać lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 14-letnia siostrzenica wygląda poważniej niż ja a mam 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z resztą widać po ich buziach i nawiwnych spojrzeniach że to jeszcze dzieci, wystylizować je na doroałe do nie sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.55 Mi jakos nie dodaje. Mam 20 lat a wyglądam na 13. A jak się pomaluje to wyglądam jeszcze bardziej idiotycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
to sobie zobacz ile lat ma Selena Gomez i na ile wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makijaż potrafi bardzo zmienić, wystarczy porównać aktorki z nim i bez niego, sama mialam 14 i w tym wieku jest się strasznie naiwnym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malowanie, fotoshopy i te inne, ale jak się przyjrzeć, to daleko jej do kobiety. obrazek, napis na dropsach, jak zwał tak zwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
oczywiscie ze moze zmienić , bo dziecko 14 letnie któremu sie wybiela zęby , robi makijaż typowy dla dorosłej kobiety często moze robic wrazenie starszej bo to nie jest normalne zeby w wieku 14 lat miec białe zęby czy tone tapety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się zakląć rzeczywistości. Miss Polski czyli 20 parolatki cechują się już wyrafinowaniem na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze jakbym mial wybierac to wole taka 15 latke niz jakas 30-40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może dlatego przy moich znajomych wyglądam jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląda na nastolatkę i tyle. , niech sobie zaklinają te, co chcą tak wyglądać, za parę lat będą robić wszystko by się odmłodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety o takiej urodzie szybko się starzeją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 -latka ma już inne pdjeście do życia w porównaniu do 14-latki, w trakcie dojrzewania zachodzą dynammiczne zmany w mózgu i ciele ogółem, taka nastolatka jest bardzo niestabilna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę najbardziej niestabilna jest kobieta 25-30, gdy jej młodość przemija i staje się desperatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem ja mam 30 lat i zastanawiam się czy nie wyglądam młodziej od nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
desperatki to te dzieci, co maja naście lat i wydaje im się, że pozjadały wszystkie rozumy. czternaście lat to dziecko, chociaż sama uważa się za dorosłą. mamusia i tatuś dają jeść, ubierają, zapewniają mieszkanie. sama by zginęła, albo by została qrwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaż ta z fotki pewnie już jest, trzeba dawać starszym facetom, żeby znaleźć się w tym "gronie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baron pancerny
Nie wiem co takie kokursy maja udowadniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekne sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękna, to może być kobieta, dziecko co najwyżej może być ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×