Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

19 tydz dolegliwosci w tym miesicu

Polecane posty

Gość gość

Witam mam takie pytanie jestem w 19 tyg ciazy martwia mnie niektore dolegliwosci nie czuje ruchow dzidzi ze wzgledu na to ze to moja pierwsza ciaza :) mam klucia na wzgorku lonowym ale nie takie mocne sa one chwilowe , klucia klatki piersiowej . strasznie szybkie tetno mam wrazenie ze cala szyja mi pulsuje chwilami no dziwne uczucie w brzuszku takie jakby scisk ale nie uciazliwy - moze to jakies pierwsze znaki mojej dzidzi ? :) i okropny bol nad posladkiem szczegolnie w nocy - kazda p*****la mnie martwi a wiem ze nie powinnam tak sie przejmowac :( czy ktoras z tych dolegliwosci moze wskazywac ze cos jest nie tak ? aaa i jeszcze mam chwilami takie bole jakby ciut na miesiaczke moze to przez wzdecia ? sama nie wiem moze ktos pomoze :) mam nadzieje ze USPOKOI mnie :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem krótko - żadna z wypowiedzi na tym forum nie uspokoi Cię jak konsultacja z lekarzem prowadzącym. Nie popadaj w paranoję tylko szoruj do lekarza, ile Ty masz lat, 15? Trochę odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem w 19 tc, ale jedno dziecko już mam. Ruchy czuję od 16 tc, od 18 tc bardziej intensywne (w pierwszej ciąży tak samo), ale to różnie bywa, mam koleżankę, która czuła dopiero od 23 tc. Różne kłucia moga występować, jeśli przechodza i nie sa za bardzo intensywne. Co do pulsu - jeśli masz ciśnieniomierz, to mierz regularnie ciśnienie. Ból nad pośladkami też miałam w pierwszej ciaży, szczególnie jak wstawałam z pozycji leżacej, to były więzadła. Powiedz o dokegliwošciach na wszelki wypadek ginowi na wizycie, a jeśli by się nasilały, to idź wcześniej. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o odpowiedzi ktore moze ktos mial takie dolegliwosci - a jezeli maja komentowac to ktos taki kto nie ma pojecia niech da sobie spokoj ;) - oczywiscie przy wizycie powiem lekarzowi i wizyte mam za 2 dni jednak martwie sie a widze kolezanka na gorze nie ma dzieci skoro takie ma podejscie ;) prosze doswiadczone osoby o wypowiedz jezeli cos wiedza :) poprostu czy to normalne czy tez nie koniecznie bo w ciazy te hormony to wszystko zmienia organizm ze roznie mozna odbierac te wszystkie pozytywne i negatywne dolegliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje wlasnie chodzilo mi o jakas doswiadczona kobiete ktora juz moze miala takie , oczywiscie ze powiem o tym lekarzowi nie ma potrzeby tak mi sie wydaje leciec od razu bo bole sa sporadyczne ale wiesz jednak strach bywa wizyta za doslownie kilka dni jakby cos sie dzialo na pewno zglosze sie tak nawet i jutro :) ale warto zapytac takie odpowiedzi zawsze troszke uspokoja ze niektore dolegliwosci moga choc nie musza wystepowac . dziekuje slicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×