Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Która będzie odważna

Wyszły wam kobiet kiedyś włosy łonowe poza majtki na plaży lub basenie?

Polecane posty

Gość Która będzie odważna

Która z was nie wstydzi się przyznać, że zaliczyła taką wpadkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka wpadka specjalnie się tak robi żeby trochę wystawały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Która będzie odważna
Raczej takie wystawanie jest znakiem niskiej świadomości estetycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie. Goli się dół a zostawia z przodu taką kropkę przystrzyżoną, Do tego niskie majtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Która będzie odważna
Mi chodziło o wystające po bokach włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się takie wystające włoski podobają, tylko trudno na takie natrafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno trafić bo to makabryczna pomyłka kłakami na p**dzisku błyszczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak no i co? A kiedyś mi cale gacie spadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki widok może wywołać erekcję ! Nie dziwię się bo mam podobnie jak Ty ! Oj kochane są takie co jeszcze wiedzą co nas facetów podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdarzyło się niestety, nie uwzględniłam że do nowego stroju dotychczasowy sposób podgolenia nie jest wystarczający. Wstyd i obciach, tym bardziej że byliśmy ze znajomymi. Od tego czasu zmieniełam radykalnie styl - zostawiam tylko wąski paseczek, taki w zasadzie tylko przecinek nad sromem. Czasem przewrotnie modeluję go skośnie. Bardzo to się podoba mojemu facetowi, ale nie tylko, lekko skrywane zainteresowanie tym pomysłem zauważam również na basenie - tam przecież nie tylko pływamy, ale dość tradycyjnie jest część prysznicowa - osobno damska i męska, tak że można czuć się swobodnie. Znajome z uznaniem zauważyły ten interesujący szczegół - jako fajny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronie
i nie przeszkadzaloby Ci, jakby ktos na plazy widzial ze zonie wloski wystaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi by to nie przeszkadzało. Najbardziej przeszkadza tym podobno zadbanym. Ja wiem jak moja kobieta dba o siebie i te kolka włosków nie stanowi żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podgalanie bikini
na plaze to dbanie o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany sytuacją
gość dziś , ile wtedy miałaś lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 i to również pozwoliło mi przezwyciężyć problem przekroczenia trzydziestki. Teraz mam odwrotnie, delektuję się zaletami świadomości swojej atrakcyjności seksualnej. Tzn. nie szaleję za chłopami, ale sprawia mi przyjemność wrażenie jakie niekiedy wywołuję. Bardzo fajne jest również to, że mój facet lubi jak takie wrażenie wywołuję. Super sprawa - zamiast zazdrości ma satysfakcję, jaka fajną ma kobietę - co prawda już nie laskę, ale kobietę. Nawet jak wychodzimy z dzieckiem, zachęca mnie do ubrania się z jakimś akcentem podkreślającym moją atrakcyjność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany sytuacją
a poza plaza czesto kiedys nosilas majtki, ktore nie zakrywaly calosci owlosienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to nie zadna wpadka toleruje swoje cialo takie jakie jest nie gole sie mam kruczoczarny kolor wlosow lonowych i to jest moja uroda kto chce niech sie gapi mi to nie przeszkadza przeciez jak na basenie zaczna mi sterczec sutki to tez ich nie usune .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedziałem z moją nową dziewczyną na łączce, ona w króciutkiej spódniczce oczywiście z widocznymi całymi majtkami. Wyraźnie wychodziły jej po bokach cipki włoski poza majtki, ale nie wiem co miałoby być w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam zarośniętą pipcię, miałem kiedyś dziewczynę z włosami łonowymi takimi że trudno było w nie palce wbić - niesamowicie czarne i gęste. Nie mogłem przestać je głaskać. Agniesiu pozdrówka. Dzisiaj niestety nawet 50 latki robią się za noworodki - szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżance na studiach jak była w stroju kąpielowym. Śliczniutka blondyneczka a tu takie loki po obu stronach majteczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj chciałbym taką kobietę poznać. Natura to to co lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miałam niby fajny strój jednoczęściowy jak się okazało po wyjściu z wody nie tylko włoski mi wystawały n boki ale i cała czarna było widać i nie tylko .Strój okazał się tandetny i cały prześwitywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

byliśmy na basenach termalnych na Słowacji, na terenie były sklepiki. Wypatrzyłam fajny strój kąpielowy, pod wpływem otoczenia - sporo babeczek w swobodnie wyciętych strojach nabrałam ochoty i śmiałości żeby odsłonić nieco więcej ciałka. Mój chłopak zachwycony. Obydwoje zwracaliśmy uwagę na bardzo wycięty tył - jeszcze nie typowe stringi, ale prawie. Tzn jak się zakładało to można było zakryć trochę szerzej niż rowek, ale w ruchu, jak się nie poprawiało to się materiał zgrabnie wślizgiwał i już cała pupa była goła. Najpierw próbowałam poprawiać to dostawałam po łapach od chłopaka więc luz. Ale okazało się że przód ma również bardziej wycięty i szybko trzeba było biec do pokoju i podgolić co trzeba. Zabawny był moment jak to zauważyłam - wychodzę z przebieralni a mój chłopak zamiast zachwytu (jak się spodziewałam) robi głupią minę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×