Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

falszywe wezwanie do zapłaty Provident?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Wczoraj otrzymałem z Providenta pismo o stanie zadłużenia u nich w firmie. Nigdy nic od nich nie brałem. Szukam w internecie co to może być, czy może to być jakaś ściema, bo często się o tym słyszy. Czy ktoś też coś dostał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cud że napisał Pan w momencie kiedy ja poszukuję tego samego. Trochę mnie to uspokoiło, że większe prawdopodobieństwo, że to przekręt jakiś, ale wczoraj zawał, bo chcą ode mnie 6 koła. Nigdy też od providenta nic nie brałam, no nie ma opcji. Pisemko przyszło w ogóle na inny adres niż mój zameldowania co też dało mi do myślenia. Próbuję się tam dodzwonić, ale nie mogę coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwoniłem i ponoć (cytat) "telefony w tej sprawie się od piątku urywają". Nie tylko ja czy Pani dostaliśmy coś podobnego. Pani mi powiedziała, że taka sytuacja powtarza się co jakiś czas, że ktoś próbuje się pod nich podszyć. Moje pytanie, skąd biorą dane? Nie wiadomo, z baz internetowych najprawdopodobniej. Pani wypytała mnie o moje dane, o dane w piśmie i potwierdziła to, czego byłem pewien, że nic nigdy u nich nie brałem i mam nic nigdzie nie wpłacać. Także spokojnie wszyscy, którzy dostali informacje o stanie konta zadłużenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj dostałam też coś takiego że mam do zapłaty ,co nigdy w providencie nie brałam żadnych pieniędzy .Adres się nie zgadza mieszkam całkiem w innym mieście i podrobiony podpis ,ja idę z tym doprokuratury innej opcji nie widzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×