Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gwarancje Sage

Polecane posty

Gość gość

halo halo. Słuchajcie mam pytanie do właścicielek firm, które prowadzą u siebie księgowość i korzystają z oprogramowania SAGE. Jaką gwarancję najlepiej wziąć przy zakupie Symfonii. Z ulotek jakie dostałam wynika każda z nich za inną cenę oferuje inne możliwości. Np czy korzystałyście kiedyś z pomocy zdalnej? Albo może ktoś na szybko poleci jakiś inny program? Od stycznia chcę zmodernizować trochę firmę i właśnie prowadzenie księgowości wewnątrz firmy ma być jednym z celów do osiągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja co prawda bezpośredniej styczności z programem nie mam ale jak kupowałem to z gwarancją komfort. Ze zdalnej pomocy nigdy nie mieliśmy potrzeby skorzystania, ale zdarzały się sytuacje że dzwoniliśmy do konsultantów telefonicznych, także warto jest skorzystać z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ulotek to Ty się niewiele dowiesz. Proponuję zadzwonić do firmy/osobiście ich odwiedzić. Ogólnie program nie należy do tych, z którymi ciągle są jakieś problemy, ale nie ma oprogramowania w 100% niezawodnego, dlatego weź to pod uwagę. Chociaż w SAGE kilka porad do każdego produktu jest dodanych bez gwarancji z tego co się orientuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnaMałgorzata01
Teraz opłaca się inwestować w gwarancję sage. teraz jak ministerstwo wystartowało z jednolitym plikiem kontrolnym i sankcjami za złożenie w nieprawidłowej formie jest się trochę czego obawiać. Symfonia ma możliwość generowania takich plików a dzięki gwarancji jeśli jego forma ulegnie zmianie to będzie od razu program aktualizowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×