Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wybielanie zębów Bydgoszcz

Polecane posty

Gość gość

Wiecie gdzie w Bydgoszczy najlepiej wybielić zęby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam gabinet stomatologiczny Cenker www.cenker.pl na Karolewskiej. Miałam tam jakiś czas temu wybielane lampą Beyond i do tego jeszcze domowymi nakładkami z żelem. Jestem cały czas bardzo zadowolona z efektów które świetnie się utrzymują. Ogólnie najlepiej wybielać u stomatologa bo to domowe jest do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybielałam sobie ząbki w gabinecie www.codziennastomatologia.pl . jestem bardzo zadowolona, bo w koncu wybielenie tam przyniosło jakies efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finkainka
Ja jakiś czas temu wybielałam - jak wasze efekty? ja jestem bardzo zadowolona ale też widziałam, że pani stomatolog się bardzo przykłada. Wybielałam co prawda w Lublinie w Medicum Dent, dlatego jakby ktoś z tych okolic szukał to 100% zadowolenia - jestem zywym przykładem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak zdejmę aparat stały zakładany u dr Iwony Gnach-Olejniczak pójdę po prostu do dentysty, który zrobi mi to w miarę za niską cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam do wybielenie w domu nakładki iWhite, jeśli bierzecie pod uwagę takie rozwiązanie. Sama używam i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przymierzam się do wybielanie w gabnecie,warto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto o kupić białą perłę,stworzona przez samego Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś chce mieć boski uśmiech to polecam żel dr martin schwarz home comfort,mi pomaga,a palę fajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno to zdziera szkliwo i potem są nadwrażliwe zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja skorzystałam z wybielania laserowego i gorąco polecam. Efekt jest super i ma się długo utrzymać - to się oczywiście okaże. Załapałam się na promocję więc i koszt był OK. Jeśli ktoś chce skorzystać to tutaj link: https://www.meditar.pl/wybielanie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×