Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Narożniki do salonu

Polecane posty

Gość ala k

Ale wszędzie terza nie ma problemu z doborem koloru czy materiału. Ja bynajmniej ze swoim narożnikiem, który wybrałam na scandicsofa.pl nie miałam żadnego problemu. Nawet przysłali mi probnik materiałów abym mogła idealnie sobie dopasować kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Również polecam allmeblo! Zamawiałam u nich nie tylko narożnik ale i łóżko do sypialni  i z jednego i drugiego jestem  bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabelka

Urządzałam salon w nowoczesnym stylu, dlatego zdecydowałam się na narożnik z wysokiej jakości skóry Gala Collezione. Ma praktyczny barek i funkcję spania, łatwo go rozłożyć. To zdecydowanie jeden z moich lepszych zakupów do domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oksana n

Owszem ładnie wyglądają takie skórzane meble, ale na tym koniec. Mieliśmy już takie meble i na pewno więcej na nie się nie skusimy. Tym razem stawiamy na tapicerowany, który jest znacznie milszy w kontakcie z ciałem. Decyzja co do konkretnego jeszecze nie zapadła ale wiemy już, że wybierzemy coś z tych https://scandicsofa.pl/pl/c/NAROZNIKI/22 . Sporo dobrych opinii słyszałam o tej marce, a i faktycznie wyglądają bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta t

Mi również bardziej podobają sie takie tapicerowane meble i chyba faktycznie są milsze w dotyku. Zastanawiamy się akurat nad odpowiednim do naszego salonu. Kilka ofert mamy na oko ale te narożniki https://slf24.pl/promocje.html najbardziej podobają się nam i do tego są w promocynych cenach, a z tego co czytałam to ich meble są dobrze wykonane z dobrych jakościowo materaiłów, zatem pewnie będziemy u nich kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

Jeżeli szukacie dobrej jakości narożników do salonu to polecam zapoznać się z ofertą sklepu zona-design. Zamawiałam u nich większość mebli do swojego domu w tym narożnik do salonu i wszystko bardzo dobrej jakości polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

fajnie stworzona oferte ma firma Puszman . Spory wybór i bardzo ładnie wygladajace narożniki . Właśnie rozważam kupienie od nich jednego z foteli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super-Sofa.pl

Salon to serce domu. Warto zadbać o to, aby to pomieszczenie było funkcjonalne, ale też przytulne. Meblem, bez którego wręcz nie można się obyć jest stylowa sofa bądź narożnik. Jeśli zależy Ci na designie oraz wysokiej jakości wykonania, koniecznie odwiedź nasz sklep Super-Sofa: www.super-sofa.pl

 

Pozdrawiamy

Super-Sofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno polecam na nozkach -  przynajmniej odkurzysz bez dzwigania mebla pod kanapa, a tam naprawde sporo dobroci sie zbiera. Co do obicia -  skora fakt ma swoje wady ale ja mialam material i po okolo roku wytapicerowalam ekoskora i nie zaluje- wreszcie łatwo jest utrzymać czystość,  szczegolnie przy psie a teraz i przy dziecku a na gore zawsze mozna rzucic jakas kape i tez milej siadac a kape latwiej wrzucic do pralki i uprac 😉 Musisz sama zdecydować co będzie lepsze. 

Wśród sklepów polecam ten

https://birdmeble.pl/narozniki/duzy-naroznik-rozkladany-do-salonu-paradiso 

Mają spory wybór porządnych rozkładanych mebli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×