Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mucha spotyka się z Najszybszym

Polecane posty

Gość gość

potw&spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zniszczyć Naja zazdrosny psie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Najka takie tematy nie ruszaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byli u mnie n kawie :) Ładna para. Dziś idą z nami na imprezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zniszczyć Naja" zażyj pigułkę idiotko. Jest z Muchą i nic ci do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ci w to uwierzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie tematy zakłada ten pojep który wariuje z zazdrości o Kokeja i Naja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie zdobędziesz kobiety bo nie masz nic co mogłoby zainteresować poj***e :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naj to PEDAŁ!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszka do zobaczenia. Naj dzięki za prezent na Mikołaja :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hokus Mikutki1981 to onan. Ogryz że wstydu usunęła konto 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś i te pedał ma więcej lasek niż ty hetero :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawla. Mucha chciała by a nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego nie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karwa a kogo to obchodzi kto z kim sie dupczy poza kafe zal d**e sciska bo ciebie dupczy sasiad byly ormowiec ze tak szpiegujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy         w      mieście
NAJSZYBSZY W MIEŚCIE TO HOMOSEKSUALISTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po chuujjaaa to piszesz jak Naj tu nie udziela sie juz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.08.15 muszka śmierdziuszka 2015.02.08 Dzień dobry, Moje zdanie na temat tego, czy Tabasko jest spamerką. Nie wiem. Nie mam dowodów, adresu IP, maili i zdjęć Tabasko wklejającej ósemki nam na topik. Nie utrzymuję również z wilkiem kontaktu mailowego. Nie prosiłam go o interwencję. Nie miałam nigdy również zamiaru ujawniać swoich przemyśleń na forum publicznym, ale postanowiłam się podzielić nimi, skoro wilk robi to w naszej obronie i żeby zamknąć usta wszystkim prowokatorom i hejterom. Natomiast Ciebie wilku proszę żebyś zaprzestał już swojego postępowania w stos. do Tabasko, jeżeli robisz to żeby nas bronić. Nie wnikam już, w to jakie masz informacje, czy masz dowody itp. Pamiętacie moją wielką kłótnię na Morzu Grzechu z pewną trollicą? To był czas, w którym hejterzy zakładali topiki, że ciotki są winne wszystkiemu, że niszczyłyśmy Magdę, Słodką i wszyscy przez nas po kolei od nas odchodzą, ale jeżeli dobrze pamiętam, to nie miałyśmy zalewu spamu tylko u siebie. „Rzygi” i „Chomiki” były rozsiane równomiernie po całym forum. Któregoś razu obserwowalam hejterski topik założony przeciwko ‘Ciotkom’, gdzie jakaś kobieta napisała, że ona też zaczyna mieć ochotę nas trollować. A po godzinie przylazły na nasz topik trolle i ona też. Ja już wiedziałam, że to ona i się zaczęłam z nią kłócić. To był czas dzień, lub dzień po, w którym po forum szalał ‘chomik’ i w kłótni ze mną krzyknęła, że ona nie jest chomikiem i że ona na SWOIM temacie też miała chomika. Wtedy od razu kłócąc się z nią zaczęłam obserwować forum. Wszystkie główne topiki szły swoim rytmem za wyj. tabasko, która zniknęła: koło 19, jak tamta kobieta zaczęla mówić, że też chce nas trollować. A potem po zakończeniu rozmowy ze mną, kiedy ja jeszcze tam pokrzykiwałam, ona przestała się odzywać, a u siebie na topiku pojawiła się natychmiast nasza sąsiadka Tabasko. Ostatnio na topiku skierowanym do spamera/ki w naszej obronie pojawił się Twój wpis Tabasko: gość dziś hiihhiih, i "naaagle" ciotki nie piszą, a tu zamieszanie, jakie to płytkie Zalogujcie się, będzie weselej Tabasko dziś 12:22 autoryzuję. Trudno. x Co tam jeszcze? Nie mam nowego nicka ale mogę mieć Mam nowy seksowny avatar i mogę mieć nowy temat. Nie przywiązuję się do postaci Za co ja bym mogła "Ciotki" ukarać 888? Kocham Nową, spędzam z Nią w łóżku bardzo dużo czasu i jak idzie na babski comber to we mnie zazdrość się wzbiera "..o myszołowa szfendacza cynika nierealnego wilka?" Pozdrawiam serdecznie wymienionych Panów Do Bacówki nie chodzę, Ciotką nie jestem, bo nie posiadam stosownych dokumentów, zamiast poezji wolę prozę, Ciacha nie mam, a na karuzeli kręci mi się w głowie (to przez zaburzony błędnik). Nie świadczy on o sympatii do nas. Okej, możesz nas nawet nie lubić, ale daje mi to do myślenia, zwłaszcza, po tym jak ostatnio Nówka przyszła na topik i skonsternowana pytała, czy to prawda, że została wypisana z ‘ciotkowania’. Kiedy zapytałam, kto takie rzeczy jej opowiada, nic nie odpowiedziała. Wiem, że Cię lubi i jesteście blisko. W świetle powyższych obserwacji od razu pomyślałam, że to Ty ją nastawiasz przeciwko nam. Ja nie mam dowodów, mogę tylko domniemywać, czy jesteś spamerką, czy nie. Kiedyś myślałam, że to był jednorazowy wyskok, ewentualnie raz na jakiś czas wklejasz coś. Natomiast o tym, że to z Tobą wtedy rozmawiałam jestem przekonana. W tej sprawie staję po stronie Wilka, ale proszę Cię wilku o zakończenie tego. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×