Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

35 lat , praca fizyczna stojaca i pierwsza ciaza

Polecane posty

Gość gość

Mlode mamy ... chcialam uzyskac jak najwiecej informacji najlepiej od kobiet ktore pracowaly w trakcie ciazy ... glownie po 30 roku zycia , praca fizyczna. Partner mi wmawia , ze ja nie chce pracowac , ze jesli on zdecyduje sie na dziecko to do konca zycia bedzie mial nas na utrzymaniu. Mi chodzi wylacznie o okres ciazy i wczesnego maciezynstwa. Zegar biologiczny tyka , a partner mowi mi , ze umowy moze mi nie przedluza. Pracujemy za granica . Tu ciezko o stala prace przez agencje na cale zycie bez j. holendersk.. ale akurat jakis czas pracujemy w jednej fabryce, akurat partner sie tam bardzo sprawdza i ma pewne , ze tam zostanie, ja tez tam sie sprawdzam , ale ja na operatora sie nie nadaje raczej, wiec czekam czy znow przedluza mi umowe czy nie.... i chyba nie zostane juz matka .... az zyc mi sie nie chce . Praca w zakladzie miesnym, bardzo zimno , duzy halas maszyn- czy warunki do pracy dla kobiety w ciazy 35 lat to dobre warunki? bo partner nie wyobraza sobie , abym nie pracowala.. dodam, ze wszystkie zadania w domu ja wykonuje, zakupy tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanki maja dzieci i pracuja w tej firmie np tylko w weekendy ( cale weekendy) albo po 2-3 dni w tyg., aby miec na swoje wydatki, albo oplaty. ja tez o tym myslalam... za granica jestesmy zdani tylko na siebie , przedszkole tez jest dosc drogie.... mnie stac na wszystko, ale nie jestem rozrzutna i plakac i sie chce , ze moj mowi , ze nie mozemy miec dziecka, bo nas nie stac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakich argumentow uzyc, jak go przekonac, ze czas ucieka , ze nie mam juz 20 lat. gdybym tyle miala to moglabym skupic sie tylko na karierze i pracowac i pracowac aby odkladac na rodzine , ale ja juz mam prawie 35 lat , ostatnio pracuje wszystkie weekendy, 1 dzien w tyg wolnym i chodze smutna bo mysle ciagle o tym , ze marzenia o rodzinie sie nie spelnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaw wszystko na 1 karte porozmawiaj szczerze z partnerem. A praca no coz sama pracuje za granica na sprzataniach i choc jestem w 33tyg dalej na pelen etat a jestem tylko rok mlodsza od ciebie, uwiez ze chciec to moc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×