Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zmiana zawodu ..

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam się nad zmianą zawodu czy warto zaryzykować..do tej pory pracowałam w bankowości, jednak zbyt duży stres, naciski na plany, atmosfera zmusiły mnie poważnie do zastanowienia się nad zmianą pracy. Kiedyś myślałam że będzie to dobra praca dla mnie jednak każdy kto pracuje w banku, nie jest zadowolony z tego co robi i wiem ze nawet jak pójdę do innego będzie to samo... Dostałam wczoraj propozycję pracy w spedycji, nie mam w ogóle o tym pojęcia, podobno da się nauczyć wszystkiego i gdybym miała zacząć to byłabym przeszkolona. Dla mnie jest to totalnie coś nowego bo nawet nie mam żadnej wiedzy specjalistycznej nie wspominając już o doświadczeniu. Czy ktoś z Was zaryzykował tak i zmienił branżę/zawód w którym pracuje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile masz w tym banku normalnie a ile mialabys w tej drugiej branzy? czy drastycznie mniej na poczatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W obecnej pracy 2700 brutto podstawy - na premie ciężko się załapać bo plany są co kwartał większe i mało realne do wykonania co daje większy stres i nacisk, a w tej drugiej pracy dopiero mam rozmawiać o szczegółach i finansach, na początku pewnie zarabiałabym mniej bo nie mam żadnego doświadczenia ani wiedzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze warto jest zmienic cos w zyciu, jesli zle sie dzieje. Tez wiele razy zmienialem prace i tez nowe zajecie nie bylo zwiazane z poprzednim. Czasami warto wyjechac do pracy poza Polske, jesli jest krucho z kasa. Ja tak znalazlam robote kolo Paryza w zeszlym roku i tez byl to zwrot o 180 stopni w moim zyciu. Takze nie ma co sie bac nowego. Podsylam stronke z ofertami, moze komus sie przyda: https://www.pracujwunii.pl/praca-we-francji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×