Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
oka12

proszę

Polecane posty

Witam Szukam pomocy finansowej.Jestem może byłam osobą zaradną sześć lat temu prowadziłam duży sklep,miałam pieniądze na utrzymanie mojej rodziny.Miałam radość w sercu i poczucie że to co robiłam robię dobrze i się spełniam w każdym calu.Byłam zadowolona ja i mój stały personel.Niestety sześć lat temu zniszczone zostało wszystko i wszyscy zostaliśmy na bruku bez pracy i środków do życia. Mam sprawcę tego wszystkiego,ale sprawa w sądzie już trwa sześć lat i nie widać końca.Jestem osobą niepełnosprawną mam męża niepełnosprawnego teraz niestety i dziecko mi zachorowało i jest niepełnosprawna o tym wszystkim powinnam napisać książkę.Nigdy nie korzystałam z pomocy państwa bo nie musiałam, miejsce pracy dla mnie i dla innych stworzyłam ja.Teraz jesteśmy na utrzymaniu MOPS.,bardzo źle się z tym czuję ale nie miałam wyjścia.Pragnę z powrotem coś otworzyć coś zacząć,być nie zależnym pracować.Mam już na myśli mały biznes,ale nawet na coś małego są potrzebne pieniądze,których obecnie nie mam.Potrzebuję 7 tyś na otwarcie tego co chcę robić.Dziś suma nieosiągalna dla mnie.Pomóż Proszę. Mariola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×