Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy warto kupić spalacz tłuszczu na odchudzanie?

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. Chciałabym szybko, aby do czerwca wyglądać. Mam 14 kg do oddania ;( Chciałam kupić spalacz tłuszczu, ale trochę się boję bo nie stosowałam wcześniej takich suplementów. Próbowałam się odchudzać tradycyjną metodą, czyli mniej jadłam, jadłam zdrowe rzeczy, ale prawie nic nie chudłam. Koleżanka, która też miała problem z nadwagą schudła teraz bardzo szybko i zachwala spalacz tłuszczu pierwszy z tej strony http://super-brzuch.pl/spalacze-tluszczu-ranking/. Do tego ćwiczenia chciałam. Proszę napiszcie czy warto kupować? Jak widzę jak koleżanka schudła to chcę go kupić. Chyba nic innego mi nie pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ile sprzedajesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziałam, że nikt poważny nie odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDagaraR
Ja ze spalaczem w czystej jego formie to bym uważała, jest duże ryzyko przyjmowania tego rodzaju środka i jest on nielegalny, inna sprawa, że wiele osób określa mianem spalacza tłuszczu środki, które są po prostu dobrymi suplementami i ich zadaniem, które w pełni spełniają jest wspomaganie procesu odchudzania, sama stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona, ale to jest skuteczny suplement, a nie np DNP, któremu pod względem chemicznym bliżej jest do oprysków na polu niż odchudzania, pomimo,że jak się weźmie, to jak czytałam wygotowuje tłuszcz, problem w tym,że wieloktornie też i zdrowie a niejednokrotnie i życie...więc pytanie, co faktycznie masz na myśli pisząc spalacz tłuszczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie ryzykowała ze spalaczem, bo 14 kg to wbrew pozorom nie jest duzo. ja schudłam w 2 miesiace 8 kg. jeszcze 7kg zostało, a;e na spokojnie już. Stosowałam diete proteinową, ale nie dukana, bo to jest niebezpieczne dla zdrowia. polecam ketoaktiv. poczytaj sobie w necie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAljani
ForeverSlim pomaga, owszem, ale też należy go odpowiednio stosować i wiedziec jakie że tak napisze cele postawił przed nim producent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak spalacze tłuszczu. Jedynym skutecznym sposobem na spalanie tłuszczu są ćwiczenia a dodatkowo zbilansowana dieta. Są suplementy diety które drastycznie wpływają na spadek wagi, takie przepisywane przez lekarzy w ekstremalnych przypadkach, ale te z kolei to sama chemia i mnóstwo skutków ubocznych( z tego co mi wiadomo większość i tak już jest nielegalna). Jak już chcesz coś zażywać to niech to będzie coś naturalnego np. młody zielony jęczmień, który fajnie wspomaga metabolizm i ma dużo witamin. Niestety...bez ciężkiej pracy nic nie osiągniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna189
Ja przyjmuje suplementację Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i jestem za suplementami mi pomaga i widzę tego efekty nie tylko ja ale i znajomi,rodzina;) i to jest miłe jak po miesiącu przyjeżdżasz do domu a tu tata ojj córcia chyba ty nic nie jesz bo z miesiąca na miesiąc coraz chudsza jesteś;) ale nic dziwnego jeżeli w miesiąc schudłam 8kg;)ale wiecie rodzice zaraz zapakowali mi jedzonka w pojemniczki i słoiczki;) bo przecież się głodzę a ja jem regularnie 5 posiłków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy warto? Warto, ale sprawdzony. Dla mnie takim sprawdzonym jest Burn4all z ALLNUTRITION i efekty są naprawdę zaskakujące. Chciałabym ci jeszcze wspomnieć, że powinnaś połączyć to z dietą i ćwiczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto. Zwłaszcza ten http://nplink.net/6EsrOHgg . Jak masz pytania, pisz. Ja biorę od kilku miesięcy i waga cały czas spada. Od czasu do czasu coś ćwiczę, ale nie przesadzam. Czekam na odpowiedź. Chętnie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, po co w ogóle decydować się na korzystanie z takich produktów. Dobre rezultaty spokojne uzyskać można stosując dobrą dietę. Jeśli nie wiecie, jak za odchudzanie się zabrać, to polecam Wam catering dietetyczny, który zamówić możecie na https://www.wygodnadieta.pl - z tak wygodnego rozwiązania korzysta dzisiaj naprawdę wielu ludzi. Taka dieta sprawdza się w przypadku osób dość zabieganych, ale nie tylko. Tabletki odchudzające i inne "naturalne" produkty tego typu, dają raczej średnie rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suplementy maja swoich zwolenników jak i przeciwników, zastanawia mnie tylko jedno czy nie tolerują oni tylko suplementów wspomagających odchudzanie czy np. witaminy i minerały też są be ( to też są suplementy ) ja wychodzę z takiego założenia, jeżeli mogę wspomóc swój organizm naturalnym środkiem to dlaczego nie? Oczywistym jest że nie będę obżerała się słodyczami, fast food-ami itd choć niekiedy jest to bardzo trudne dlatego wspomagam się blokerem ze strony https://fittspray.com mam formułę pro, czasem zdarza mi się poćwiczyć jednak jest to bardzo rzadko dzięki fitt spray jadam o stałych porach, nie podjadam, wspomagam procesy trawienne i przyspieszam spalanie tkanki tłuszczowej i chudnę, a to wszystko zasługa naturalnych składników, na stronie są opisane. Wszystko trzeba robić z głową i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy typ odżywki masz w sklepie na http://odzywki-olimp.pl, to jest sklep Olimpa i mi osobiście ich kreatyna najbardziej odpowiada. Można przyśpieszyć efekty treningów jednocześnie nie rujnując sobie zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzę sięgać po spalacze dopiero po wykorzystaniu wszelkich naturalnych sposobów czyli diety i ćwiczeń. Nie mówię tego dlatego, że uważam spalacze za nieskuteczne albo rujnujące zdrowie (chodź i takie się zdarzają) ale dlatego, że moim zdaniem dalej zajdziemy jeżeli zaczniemy bez tego typu suplementów, a dołączymy je w momencie kiedy spadek wagi się zatrzyma. Przestrzegam również przed kupowaniem produktów "bo koleżance pomogło", po pierwsze nie wiecie czy koleżanka nie stosowała czegoś jeszcze, lub była na bardziej restrykcyjnej diecie niż w rzeczywistości mówiła. Po drugie każdy organizm jest inny i raczej nie zareaguje w identyczny sposób. Po trzecie możecie mieć choroby, o których nawet nie wiecie (cukrzyca, choroby tarczycy, Hashimoto i inne które mogą przebiegać bezobjawowo) a które całkowicie zmieniają wasz metabolizm i powodują że podawane suplementy działają inaczej niż u ludzi nie dotkniętych tymi schorzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi78

Raczej tak spalacze są dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena33

Jasne, że waro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agater23

jak po kuracji ze slimcea najlepiej nie wrócić do wagi.. tabletki świetnie blokują łaknienie a po kuracji jak sobie z tym radzicie ? czy po prostu nie ma już z tym problemu ? na kuracji schudłam 11kg i szkoda to zaprzepaścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebir

W moim przypadku było warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina77

Podstawą szczupłej sylwetki jest odpowiednio zbilansowana i indywidualnie dopasowana dieta, a także trwała zmiana nawyków żywieniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALdona KOlska

Nawet najbardziej skuteczne produkty wymagają stosowania diety o odpowiedniej kaloryczności oraz proporcji białek, węglowodanów i tłuszczów. Niezbędna jest także regularna aktywność fizyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spalacz tylko jako wsparcie dla tego co jemy i jak ćwiczymy, sam w sobie nie rozwiąże sprawy.Może pomóc jeśli jest elementem kompleksowego planu dziłąnia na odchudzanie.Polecam fit2be.pl tam się dowiecie szczegółów na temat zdrowego żywienia, regularnej aktywności i suplementacji-co warto stosować a czego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina

Cynamon to naturalny spalacz tłuszczu, który tak jak imbir należy do termogeników, czyli substancji przyspieszających przemianę materii. Cynamon ma także inną ważną właściwość - reguluje poziom insuliny we krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka79

Warto kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek 99

Do spalacz dobry trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×