Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pegacorn

Nie mogę poradzić sobie z matematyką ;(

Polecane posty

Gość Pegacorn

Chodzę teraz do 2 gimnazjum. W 1 na koniec miałam 5 z matmy i ogólnie świadectwo z paskiem. Jednak teraz na półrocze mogę mieć z matematyki nawet 3!! Nigdy się nie uczyłam zbytnio wszystkie informacje same wchodziły mi do głowy jednak ostatnio widząc ten stan rzeczy 2 wieczory zarwałam ucząc się na sprawdzian z mamą która ma matme w małym palcu. I co? Dostałam znów 3! A ostatnio nawet 2;(( Nie wiem co się dzieje bo z innych przedmiotów idzie mi tak samo dobrze jak w zeszłym roku a nawet lepiej i jeśli to utrzymam mogę mieć wyższa średnia niż wtef. Tylko z tej matmy jest fatalnie a przez całą naukę miałam z niej same piątki. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczyć się dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że sama jesteś zaniepokojona swoją sytuacją i odczuwam, że chcesz ją poprawić. Brak u Ciebie systematyki, co sama przyznałaś. Postaraj się uporządkować swoją wiedzę, zrobić sobie pomoce naukowe, wypisz wszystkie ważne wzory, rób więcej zadań. Może niech Twoja mama jeszcze raz wytłumaczy Ci zagadnienia, z których ostatnio miałaś klasówkę. Matematyka to bardzo przydatny i ważny przedmiot, więc ucz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×