Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przedszkole z angielskim w stolicy

Polecane posty

Gość gość

Niedługo się przeprowadzamy z Krakowa do Warszawy i szukamy dobrego przedszkola dla 4 latki. Fajnie, gdyby był angielski. Polecicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czystym sumieniem polecam przedszkole Bajeczka. Sa dwa oddziały w Warszawie : na Bielanach i Bemowie (nie wiem gdzie będzie wam bliżej). Kameralne, integracyjne z angielskim. Sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Madzia
Na bielanach masz Puch Puch - http://www.puchpuch.pl/pl/bielany - mają dodatkowe zajęcia z angielskiego oraz różne inne fajne zajęcia. Cenowo nie wychodzi drożej niż w innych placówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za pomoc i sugestie! Chyba wybiorę przedszkole Bajeczka na Bemowie. Rozmawiałam już w tej sprawie i wygląda na to, że skorzystamy właśnie z tej placówki! Wszystko wygląda bardzo fajnie. mam nadzieję, że mojemu dziecku się tam spodoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak? Zdecydowałaś się na Bajeczkę? Sporo dobrego słyszałam o tym przedszkolu i jestem ciekawa Twojej opinii.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, chyba się zdecydujemy, Bajeczka bardzo nam odpowiada, byliśmy zadowoleni po spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sprawdzaliście Tequestę? Jest na Mokotowie, a po wakacjach będą tez oddziały na Ursynowie i chyba Żoliborzu. Moim zdaniem to najlepsza placówka w Wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajeczka jest super! Psycholog oraz logopeda dostępni są prawie codziennie. Prowadzone są terapie psychologiczne oraz pedagogiczne. Trzy razy w tygodniu, prowadzone są również terapie z pedagogiem specjalnym dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności intelektualnej ( autyzm, Asperger). Zajęcia wspomagające integrację sensoryczną oraz koordynacje ruchową prowadzone są codziennie. Warto tam zapisać dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Tequesta, bo oprócz angielskiego z native speakerami są też zajęcia z hiszpańskiego i to wszystko w cenie czesnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, dla nas najważniejsze są panie które mówią po angielsku i hiszpańsku. Dzieci w Tequeście też są międzynarodowe, uważam, że to bardzo rozwojowe miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×