Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żłobek w Warszawie od nowego roku

Polecane posty

Gość gość

Niedługo się przeprowadzamy z Krakowa do Warszawy i szukamy dobrego żłobka dla 2-latki. Fajnie, gdyby był angielski, żeby dziecko się osłuchało, ale najlepiej przez zabawę... Polecicie jakieś fajne miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam żłobek Bambino. W żłobku panuje ciepła, rodzinna atmosfera. Wszystkie panie opiekunki maja duże doświadczenie w opiece nad maluchami, maja tez ukończony kurs pierwszej pomocy. Są bardzo elastyczni. Jest możliwość pozostawienia dziecka na pół dnia tj. 6 godzin (7:00-13:00 lub 13:00-18:00). Można tez wybrać karnet np. 60 godzin/miesięcznie za 730 zł - my tak zrobiliśmy, bo żona pracuje tylko w niektóre dni w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam bardzo dobre zdanie o żłobku Bambino. Moje 2 letnie dziecko tam chodzi. Właśnie fajne są te elastyczne godziny, bo u nas też nie ma konieczności zostawiania dziecka na cały dzień w placówce. mamy z mężem wolne zawody, raz mąż jest wcześniej w domu, raz ja. Dla nas to idealne rozwiązanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam www.przedszkolekonradek.pl jest tam bardzo fajny żłobek, dzieci mają świetna opiekę i nie zdarzyło się żebym miała jakieś zastrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak ogólnie to chwalicie ten żłobek? Jak w Bambino z opieką na d dziećmi? Dzieciaki zadbane? Z opisu brzmi nieźle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×