Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

swing party a coś więcej

Polecane posty

Gość gość

Cześć może pytanie lepiej jak skieruje do pań. Lubimy z mężem poznawac nowych ludzi .fajnie się bawić,wypić drinka z tąd od jakiegoś czasu troszkę swingujemy,nie jest to typowy klub swing raczej domowka, ale spotykają się tutaj fajne pary zresztą takie jak my,nie ukrywam różańca to nie odmawiamy raczej tam.ale w inne dni są organizowane imprezy dla panów typu coś gang bang. Od pewnego czasu właścicielka delikatnie namawia mnie żebym z nią razem zabawiła kilka panów ,dostane za to jak by garże. Zgodzić się czy lepiej dać spokój .no i czy powiedzieć mężowi ,pozwala mi na dużo ale żeby mnie nie wywalił z domu za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy stałą parę by nie ryzykować złapania czegoś. Do tego nigdy w żadnych klubach. Tylko u nich lub u nas w domku. Nie robi nam problemu czy mąż czy kochanek się ze mną kocha. Również kochanka tak samo odczuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem kochana,ale zastanów się może co.ja troszkę dorabiałam sobie wiesz w jaki sposób nie musze chyba pisać wiesz jeden pan ,krótka chwila i jakas tam kasa,ale wiesz mi moja kolezanka raz mnie namówiła bardzo coś podobnego kilka panów i ja, chwila i po sprawie, a kasa ooo taka miała być.no i zdzwoniłam się z osoba która to organizowała była to pani,mówiła ze 3najwyzej 4 panów na godzinke ,dwie się pobawią i koniec powiedziałam ok.tak 500zł dla mnie za to.umuwilismy się na piątek tak 21.00,bo panowie będą tak 21.30.pojechałam pod wskazane miejsce tam oczywiście była ona,i dwoje panów myślałam ze to ktoś z ochrony ,ale pani przedstawila mi ich jako klientów którzy się pospieszyli ,przywitałam się i zaczelismy rozmawiać,pani zrobiła kawke żeby chwile zaczekać za innymi,i tak co chwilę ktoś pukał i wchodził,aż zrobilo się 7 panów,wiec zaprotestowałam dyskretnie ze przesada chyba,zaproponowala ze dostane coś więcej że nie wiedziała ze tylu będzie ,a na moje dobrze wiedziała.co miałam zrobić uciec,choc troszkę się bałam już w tedy.zaczelam kusic ich pomyślałam czym szybciej tym lepiej.na początku byli mili i grzeczni,ale jak to w grupie samców widzących prawie nagą kobietę,uwierz mi moje doświadczenie nie są za dobre z tego spotkania więcej bym tego nie zrobila.oni zachowywali się jak nie wyzyte samce,w jednym czasie wiesz do buzi,inny mnie posuwał w tym czasie niby w gumce a tak naprawdę nie wszyscy zakładali,tylko pakowali te swe obrzydliwe pały we mnie,bałam się żeby tylko nie spuscil się wemnie troszkę to kontrolowałam,ale i tak nie który zrobil co chciał,oczywiscie jeszcze słowa typu d*****,suka rżnij się mocniej itp.tak naprawdę to chyba w grupie tak jest.oczywiście to trwalo dłużej niż 2 godz. wiele dlużej.ja na pewno więcej nie zrobie tego nawed za wielką kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×