Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MarysiaSz

Pukali się w czoło gdy powiedziałam że będę się utrzymywała z internetu...

Polecane posty

Gość MarysiaSz

Teraz proszą abym ich tego nauczyła bo też chcą zarabiać takie pieniądze. Moja historia jest krótka, po studiach zainteresowałam się programami partnerskimi w internecie. Zainspirowało mnie video znalezione na YouTube w którym jakiś chłopak pokazywał jak zarabia online prawie 5000 zł co miesiąc. To było w 2012 roku i taka kwota zrobiła na mnie naprawdę duże wrażenie. Napisałam do niego wiadomość z prośbą czy może mnie nauczyć tego wszystkiego, chciałam pójść do niego na jakieś szkolenie albo coaching. Szkoleń nie robił, ale wziął mnie pod "skrzydło" i został moim mentorem. Co kilka, kilkanaście dni wysyłał mi maile z ogromną ilością wiadomości na temat marketingu w internecie, ebiznesu, bezpłatnych narzędzi, serwisów, w których musiałam się rejestrować, logować i wykonywać "zadania domowe" zlecone mi w mailach. Zaczęłam działać zgodnie ze wskazówkami mojego mentora i dokładnie po 16 dniach zarobiłam swoją pierwszą prowizję :) Kwota nie powalała, to było 12 dolarów i 11 centów, ale cieszyłam się jak głupia :) Wdrożyłam całą wiedzę, jaką dostałam od mojego mentora, po tym pierwszym sukcesie byłam tak zmotywowana że całymi nocami siedziałam na forach internetowych i chłonęłam polecaną mi wiedzę. Dzisiaj zarabiam 3-4 średnie krajowe, mam mnóstwo wolnego czasu, robię sobie wakacje kiedy tylko zechcę i zarabiam pieniądze nawet wtedy gdy nie pracuję. Poznałam też mojego mentora osobiście, pojechałam do jego miasta żeby porozmawiać i podziękować za wszystkie cenne lekcje i całą wiedzę, jaką otrzymałam. Byłam też ciekawa jakim jest człowiekiem. Okazało się że jest bardzo skromnym, inteligentnym mężczyzną z ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie. I przystojnym ;) Miałam też ukryty cel, chciałam go namówić, aby zrobił szkolenie online dla ludzi takich jak ja, absolwentów, bez perspektyw na dobrą pracę, bezrobotnych, mam wychowujących dzieci, ludzi chcących otworzyć jakiś biznes lub szukających okazji do zarabiania w internecie, obiecałam mu pomoc w promowaniu takiego szkolenia. Udało się:) Z przyjemnością zapraszam na kurs ebiznesu mojego mentora, z którego możesz nauczyć się jak krok po kroku zbudować swój biznes w internecie, oparty na najlepszych programach partnerskich. Kurs jest bezpłatny, aby się zapisać wystarczy podać imię i najlepszy adres email, bo lekcje video są przesyłane mailem. Więcej info i zapisy na stronie http://kursebiznesu.com/go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha a frytki w zestawie czy osobno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S********j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×