Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Breivik

Witam

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Nowy w mieście wczoraj Mam bowiem ambitne plany co do tego forume.  Wylizanie obsranej důpy tego spoconego cielaka smofa i opiertolenie kilku pał największych celebrytòw ero pewnie pomoże mi w dalszej karierze i w ostateczności osiągnięcia tak wymarzonej nirwany przegraństwa.  :-D Spocony cielak przytył :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nuda... A u ciebie dzieciobojco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przydomek po seryjniaku? dobry towar ćpiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anders :) I jak Ci się u nas w Polsce podoba? Czy to forum erotyczne jest wystarczająco konserwatywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychopaci opanowali forum. Czego my doczekaliśmy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agent Orange w nowym wdzianku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż nie Andersie, są na tym forum kobiety, które pragną czarnych penisów. Jakie jest Twoje stanowisko w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby białe penisy stawały na wysokości zadania, nie pragnęłyby czarnych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anders :O Co Ci zrobili współtowarzysze w celi, że masz takie libieralne poglądy? ;) Teraz przy fali imigrantów, mógłbyś wypłynąć na antyislamskich nastrojach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz już wiem czemu oferujesz maść na ból d**y :P P.S. To nie Agent mądralo. Bzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Brevik gdyby tu przyszło państwo islamskie, to stałbyś się karmą dla zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LewLechistanu
Stanislaw 09:04. Szacun. Calkowita racja! Tacy psychopaci jak anders nie musza juz broni uzywac. Pare zdan takich kretynow napisanych na forum jest wystarczajaco zabojcze! Zresztą po co takie ścierwo zaklada nowe tematy o dupie marynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LewLechistanu
Jesli zostslo ci tylko piorko nie bede ci wspolczul bo gowno mnie to obchodzi. Ja wole mieczem wojowac. A tak na marginesie, trzeba miec balagan na strychu zeby z takiego nicka pisac. Tyle jest mozliwosci, hitler, stalin, baphomet. Mam nadzieje ze Beatka z Jarkiem kary cielesne dla takich psychopatow wprowadza. Lamanie kolem bylo by dobre, tylko w tej wersji w ktorej kregoslup lamie sie na koncu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty za to jestes bohater....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sarkazm bo "cha" terze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak psychopata brejwik ma racje! To zasadnicza roznica. To jak ziemniaka nazwac kartofel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anders Behring Breivik (wym. [ˈɑndəʂ ˈbeːrɪŋ ˈbræjviːk]; ur. 13 lutego 1979 w Oslo) – norweski terrorysta, który 22 lipca 2011 roku dokonał dwóch zamachów: na siedzibę premiera Norwegii, w którym zginęło 8 osób, oraz na uczestników obozu młodzieżówki norweskiej Partii Pracy, w którym zginęło 69 osób , a 33 zostało rannych. Został skazany na 21 lat więzienia, z możliwością nieograniczonego przedłużenia wyroku, jeśli nadal będzie uznawany za zagrożenie dla społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×