Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzab91

Utrata przytomności przy wytrysku

Polecane posty

Gość jastrzab91

Cześć, Nie wiem czy odpowiedni dział, ale w miarę możliwości proszę o kulturalne i poważne odpowiedzi. Mam 24 lata, jestem generalnie zdrowy, dbam o siebie i unikam używek. Moje życie seksualne jest nieregularne, to znaczy nie mam stałej partnerki. Mimo to nie narzekam, sprzęt działa w porządku. Problem pojawił się przy masturbacji, jak dotąd aż dwa razy. Co się stało? Otóż przy wytrysku, zaraz po nim, doznałem uczucia otumanienia, które przeszło w stan powolnej utraty przytomności. To było bardzo nieprzyjemne, tym bardziej, że byłem sam w nocy, w domu. Doznałem silnego lęku połączone z dezorientacją, nierówna akcja serca, dreszcze i oziębienie. Klasyczne objawy utraty przytomności. Czy było to niedotlenienie w wyniku hiperwentylacji? Ciekawostką jest, że przytrafiło mi się to już drugi raz, lecz ostatnio znacznie ostrzej. Położyłem się na łóżku, próbowałem opanować lęk, trwało to ponad godzinę... Po czym zasnąłem odprężony jak po dobrym orgazmie. Chciałem nawet zadzwonić po karetkę gdyż lęk był tak silny, bałem się, że umrę. Ale myślałem sobie co ja im powiem, że waliłem konia i teraz umieram. Wstyd wziął górę. Jednak uważam, że sprawa była dość poważna. Czy mam się zbadać? Ciekawostką jest, że nigdy tak nie miałem podczas zwykłego seksu z kobietą. No, ale niestety nie zawsze mam tę przyjemność, a ciało się domaga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Levviatan
Może to przemęczenie i się "dobiłeś" wysiłkiem związanym z masturbacją i wytryskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm artykuł spoko, ale to nie ma nic związanego z bólem głowy tylko utratą przytomności jak przy niedotlenieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do psychiatry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A napisałeś, że miałeś podobnie 2x. Podobnie? Mnie to nie zdarza się często, masturbuję się dość rzadko, CHYBA, zazwyczaj 2-3 razy w miesiącu. Ostatni raz miałem takie coś prawie rok temu, a drugi raz przedwczoraj... Więc dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze nie masz problemów z sercem, krążeniem, arytmią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastrzab91
Mam niedomykalność zastawki, ale w stopniu bezpiecznym. W przeszłości brałem beta blokery, jestem pod kontrolą lekarza. Generalnie nie odczuwam fizycznie zakłóceń zdrowia, uprawiam sport, mogę się napić, jest bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×