Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ubranie z suszarki smierdzi

Polecane posty

Gość gość

Kupiłam sobie ostatnio pralko-suszarkę. Juz miałam dosc wieszania prania na suszarkach w całym domu. Kiedy normalnie wiedziałam pranie do wyschnięcia ładnie pachniało płynem do płukania. Jednak po wyciągnięciu z suszarki smierdzi jakim "zdechłym kotem" jak to nazwał moj maz. Jak juz wspomniałam pralka jest nowa. Jaka moze byc przyczyna tego ze pranie smierdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coz, z suszarki zawsze praniew bedzie mialo specyficzny zapach (zwlaszcza z domowej pralko suszarki). Ja polecam takie specjalne zapachy wlasnie do suszarek, wtedy ubrania ladnie pachna. Niestety nie moge napisac nic blizszego, bo problem i te zapachy znam z opowiadan mojej sasiadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm bardzo dziwne zwłaszcza ze sprzęt jest nowy. Czy wąż od wody jest odpowiednio zamontowany ? Może woda po praniu się cofa i ta odrobina która zalega to śmierdzi ? Jak sprzęt jest nowy to ja bym skontaktowała się z serwisem. Nie ma na co czekać. I wiesz ze po pierwszych 10 praniach trzeba pralkę wyczyścić ? Powinna mieć taki program czyszczenia i wlewa się środek do pralek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze za duzo ladujesz? w pralko-suszarce powinno sie suszyc polowe wsadu z prania. po drugie to plynu do plukania nie ma sensu uzywac bo i tak zapach zniknie a suszenie zmiekcza ubrania. Sa specjalne chusteczki zapachowe do suszarek, one cos daja, choc musisz sie nastawic ze pranie z suszarki nigdy nie bedzie pachniec jak to wysuszone na sloncu i wietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, kotłuje się bez powietrza. Musi śmierdzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze pralka naprawde jest nowa. Przywieziona i zamontowana wczoraj. Domyslilam sie ze nie bedzie pachnieć jak wietrzone na suszarce ale nie wiedziałam ze bedzie śmierdziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do plukania zamiast plynu dodaj octu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do suszarki wkladam chusteczki lenor i mi nic niesmierdzi :-D polecam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kupiłaś badziewie. Chciałaś zaoszczędzić, jak byś wcześniej poczytała fora, to nigdy nie zrobiłabyś takiego błędu. Trzeba było kupić osobną pralkę i osobno suszarkę, są teraz w sklepach jakby półki, które montuje się nad pralką, a na nich umieszcza się suszarkę (ja tak mam). Też miałam "genialny" pomysł i chciałam kupić pralko - suszarkę, ale zawczasu poczytałam opinie i popytałam znajomych i wszyscy skutecznie "wybili" mi z głowy ten pomysł :-). Nic mi nie śmierdzi. Do suszarki razem z praniem wkładam ściereczkę nasączoną płynem do płukania i jest git :-P. A Ty lepiej zawołaj jakiegoś serwisanta , albo po prostu komuś sprzedaj ten wynalazek i kup pralkę i suszarkę osobno... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elss93
Dnia 15.05.2018 o 11:48, Gość gość napisał:

Bo kupiłaś badziewie. Chciałaś zaoszczędzić, jak byś wcześniej poczytała fora, to nigdy nie zrobiłabyś takiego błędu. Trzeba było kupić osobną pralkę i osobno suszarkę, są teraz w sklepach jakby półki, które montuje się nad pralką, a na nich umieszcza się suszarkę (ja tak mam). Też miałam "genialny" pomysł i chciałam kupić pralko - suszarkę, ale zawczasu poczytałam opinie i popytałam znajomych i wszyscy skutecznie "wybili" mi z głowy ten pomysł :-). Nic mi nie śmierdzi. Do suszarki razem z praniem wkładam ściereczkę nasączoną płynem do płukania i jest git :-P. A Ty lepiej zawołaj jakiegoś serwisanta , albo po prostu komuś sprzedaj ten wynalazek i kup pralkę i suszarkę osobno... :-)

Niekoniecznie, ja mam osobno, a mimo to suszarka całkowicie nn iweluje zapach płynu do płukania. Pranie wyciągnięte z suszarki pachnie jak wyprasowane, niestety płynu nie czuć jaki by nie był ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×