Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinaa911

PEDIGREE Karma dla psa

Polecane posty

Gość karolinaa911

Karma PEDIGREE ma w sobie najwyższej jakości składniki, które zapewniają psu pełnowartościowy posiłek. Polecam wszystkie produkty Pedigree - Mój pies uwielbia produkty z wołowiną i drobiem ! A na przekąskę dostaje Dentastix :) ZDECYDOWANIE POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uwielbiam tą karme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też podaję mojemu psu karmę i przysmaki Pedigree, które bardzo mu smakują. Najbardziej przypadł mu do gustu przysmak Rodeo, już ślini się na sam jego widok. Na początku nie miał przekonania do DentaStix, ale też zaczął je zajadać. Uważam, że Pedigree to bardzo dobre produkty dla psów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój piesek nie chce jeść żadnej innej karmy. Pedigree zapewnia mojemu pieskowi pełnowartościowy posiłek. Zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojemu kupuję naturalną karmę od Doctor Dog, dostaje w niej porcje witamin, jestem spokojna o jego zdrowie, w karmie jest duza zawartosc miesa i zadnych sztucznych dodatkow. Zamawiam z ich strony www.doctordog.pl maja paczki roznej wielkosci i kilogramowe i 12kilogramowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś mówi Pedigree to wzburza się zazwyczaj tłum nienawistnych okrzyków, że to zła karma i żeby jej psu nie dawać. Wiadomo, że są karmy po kilkaset złotych, które nie zawierają zbóż ale nie każdy może sobie na nie pozwolić... Mój pies miał długi okres życia kiedy jadł takie właśnie karmy. Niestety sytuacja finansowa zmusiła nas do redukcji kosztów. I wiecie co? Je Pedigree, jest zachwycony i nic mu się złego nie dzieje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karma Pedigree jest najlesza jaką można kupić dla naszego psiaka, pełnowartościowa i zdrowa, zapewne smaczna po obserwowaniu jak pies ze smakiem się zajada. Polecam karmę Pedigree.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno najsłabsza na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, znowu ten spamiarz od karmy sam ze sobą pisze i podszywa się pod kilka osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Pedigree dla każdego psiaczka, pożywna i pełnowartosciowa, warta uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez ta od Doctor Dog kupuje, bo mój pies jakoś przestał mieć apetyt na te marketowe karmy. Teraz tą naturalną wcina że szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, jakie kryteria ten „podobno” wziął pod uwagę? Na pewno zapomniał o tym, że Pedigree jest produkowane na świecieod ponad 50 lat, a w Polsce jest obecne od ponad 20 lat. Codziennie miliony psów dostaje Pedigree do swojej miski. Gdyby była słaba karma to nie utrzymałaby swojej pozycji na rynku. Karmy Pedigree są karmami pełnoporcjowymi, czyli dostarczają psu wszystkich niezbędnych składników odżywczych w odpowiednich ilościach i proporcjach z energią. Spełniają aktualne normy żywieniowe (m.in. FEDIAF), a przy tym są pod każdym względem bezpieczne. Nazywanie ich najsłabszymi nie ma podstaw faktach, jest wręcz odwrotnie Pedigree jest liderem, ponieważ oferuje doskonałą proporcję jakości do ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WróbelBarbara
Mój pies próbował już wiele karm - i tych tańszych i tych droższych. Nieraz kupowałam karmy za 140 zł, płacąc tylko za markę, bo skład był taki sobie, wręcz nijaki. Po wielu testach myślę, że karma Pedigree jest dla mojego psa naprawdę dobra, a cena jest też odpowiednia. Nie chodzi jednak o cenę, bo najważniejszy jest skład. I myślę, że jest naprawdę dobry. Jednak, oprócz karmy wprowadziłam też do diety psa, produkty, które sama przyrządzam, i nie zapominam również o smakołykach, w ramach nagrody. To naprawdę uczy psa dyscypliny - przynajmniej tak było w przypadku mojego psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dentastix jest najlepszą przekąską dla pieska. Nie tylko smakuje mojemu pieskowi ale też ma czyste zęby, brak kamienia nazębnego i świeży oddech. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety karmy tej firmy nie są dobrej jakości. w końcu jest to karma z dolnej półki to nie należy spodziewać sie po niej nie wiadomo czego . a owszem psy chętnie jedzą, te polepszacze smaku... my też chętniej jemychipsy z polepszaczem smaku niż ziemniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajną opcją okazała się woda Lourdes Detox Aqua dla mojej kotki. Woda jest czysta, żywa, alkaliczna, także odkwasza i oczyszcza organizm ze złogów, z trucizn...których ogólnie się dużo do ciała czy zwierzaka czy człowieka dostaje przez jedzenie, zwykłą wodę, czy powietrze pełne chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CharmLenka
Gdzieś przeczytałam, że skład jest średni i lepiej zainwestować w coś lepszego. Nie znam się za bardzo na składnikach psiej karmy jednak chciałabym by mój pies dobrze jadł. Dlatego chciałam zapytać czy ta karma https://www.maxandmrau.pl/product-pol-964 jest według Was okey ? Dajcie koniecznie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Jeżeli dobra karma o bogatym składzie to tylko Brit Care, zresztą dla zainteresowanych podaje link

 https://dogomarket.pl/pl/p/Brit-Care-Grain-Free-Adult-Large-Salmon-Potato-1kg/1170

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miry

Jakiś czas temu przeszłam na karmę suchą dla mojego psiaka. Kupuję w Tukan24 www.tukan24.pl/sucha-karma-dla-psa-c-1_209_6.html najczęściej Brita, ale nie tylko. Psiak z czasem przestał mieć jakiekolwiek problemy z układem pokarmowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasona

Swojemu psiakowi daję karmę Reico, która składem przypomina pożywienie jakie zwierzęta by zdobywały żyjąc na wolności. Zawiera dużo mięsa (ok 70%) i nie jest konserwowana chemicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trendas

Najlepsza taka karma któr smakuje psu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test
Dnia 18.12.2015 o 18:44, Gość karolinaa911 napisał:

Karma PEDIGREE ma w sobie najwyższej jakości składniki, które zapewniają psu pełnowartościowy posiłek. Polecam wszystkie produkty Pedigree - Mój pies uwielbia produkty z wołowiną i drobiem ! A na przekąskę dostaje Dentastix 🙂 ZDECYDOWANIE POLECAM !

test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test

test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolciaa44

u nas pedigree nie sprawdziło się w ogóle, ciągle były jakieś rewolucje żołądkowe ;/ Wszystko uspokoiło się dopiero jak zmienilismy dietę na barfową 🙂 teraz kupujemy tylko barf original z Primexu. W składzie jest tylko 100% surowego mięsa, bez dodatku chemii i konserwantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Ciężko to nazwać karmą... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×