Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oszustwo w znanym sklepie internetowym

Polecane posty

Gość gość

Hej, pisze bo nie wiem już co mam robić... jakiś czas temu kupiłam przez internet sukienkę w bardzo znanej firmie która szyję głównie sukienki. Po kilku dniach dotarła paczka, sukienka ok, tak jak na zdjęciu.. problem w tym ze nie miała metki i wg mnie lekko było czuć z niej pot. Od razu napisałam do nich e mail ze sukienka nie posiada metki i czy była używana. Dostałam odpowiedz ze na pewno nie była używana a sukienka widocznie przez przypadek nie została ometkowana. Postanowiłam ze jednak ją zwrócę po pierwsze ze względu na tą metke a po drugie i tak była dla mnie trochę za duża. Napisałam do nich ze chce ją zwrócić, odpisali ze ok i wysłali formularz. Wysłałam. Po kilku dniach przyszła mi z powrotem!! W środku była kartka ze sukienka nie ulega zwrotowi bo nie posiada metek i była prana !!! Myślałam że to jakiś żart ! Pisze do nich od kilku dni na e mail i fb i nic mi nie odpisują. Dodam że sukienka kosztowała 300 zł + koszty wysyłki i dodatkowe koszty za zwrot do nich :( jestem załamana bo jest to mała suma. Co robić ? Czy zgłosić to na policje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszustwo jest oszustwem dostałaś niezgodny produt z zamówieniem w dodatku używany masz prawo to zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gdzie zgłosić? Na policje od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Was miała taką sytuację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×