Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćZaspokojona21

Trzepie koledze ok 4 x w tyg ale chce mu loda zrobic..

Polecane posty

Gość gośćZaspokojona21

Moj dobry kolega z sasiedztwa jest nawet przystojny ani on ani ja nie mamy partnerow i my razem tez nigdy nie bedziemy bo niechcemy byc ale z racji naszych bardzo dobrych kontaktow przez 3 tygodnie okolo 4 razy w tygodniu normalnie trzepie mu palke. Podnieca mnie to. Teraz chce mu loda zrobic. Juz wczesniej mu chcialam jak taka twarda pale trzepalam. On mi palcowke robi i minetke. Takie zabawy bez zobowiazan. Czy takie zachowania jak moje jest normalne czy moze wychodze na dzi/wke? Nie kocham go ani on mnie a sex? Moze pozniej ale pierwsze zabawy rekami i ustami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nowy w mieście wczoraj Mam bowiem ambitne plany co do tego forume.  Wylizanie obsranej důpy tego spoconego cielaka smofa i opiertolenie kilku pał największych celebrytòw ero pewnie pomoże mi w dalszej karierze i w ostateczności osiągnięcia tak wymarzonej nirwany przegraństwa.  :-D Zapytaj Piotrka z Łodzi bo to specjalista od robienia loda jest. Tylko ze on robi wyłącznie celebrytom z ero :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to normalne ja spijam jego nektar on mój przy minetce gdy tryskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccover
Chciałbym mieć taką sąsiadkę żeby mi trzepala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedź sobie sama czy jest to normalne:) A I oblicz, czy masz oprócz tego jakieś korzyści oprócz tych majątkowych 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze są jakieś korzyści dla obojga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZaspokojona21
Znamy sie dlugo i lubimy. Mamy bardzo przyjacielskie kontakty a ze dorosli jestesmy bez partnerow to tak sie zaspokajamy tylko ze teraz chce mu loda zrobic jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×