Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

list z mops

Polecane posty

Gość gość

mam pytanie: czekam na zasilek okresowy, w piatek zostal wyslany na moj adres, dzis dzwonila do mnie babcia (ja jestem za miastem) i mowila ze dwa listy z mops przyszly, kazalam jej nie otwierac. I mam pytanie, czy w jednym moze byc decyzja a w drugim pieniadze? Czy wlasnie taki zasilek jest wysylany w kopercie? Czy babcia (pijaczka) np odebrala pieniadze gotowka od listonosza a te dwa listy to decyzja i nie wiem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak jest zasiłkiem okresowym, ale ja rodzinne oraz zasiłek z tytułu opieki nad dzieckiem w czasie przebywania na wychowawczym dostaje przelewem na konto, a gdy ktoś nie chce na konto, to musi się odebrać pieniądze osobiście w kasie mopsu w wyznaczony dzień. Nie słyszałam o tym aby wysyłała pieniądze, a już pewno nie listem, tylko listonosz wypłaciłby go gotówkę za pokwitowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak jest zasiłkiem okresowym, ale ja rodzinne oraz zasiłek z tytułu opieki nad dzieckiem w czasie przebywania na wychowawczym dostaje przelewem na konto, a gdy ktoś nie chce na konto, to musi się odebrać pieniądze osobiście w kasie mopsu w wyznaczony dzień. Nie słyszałam o tym aby wysyłała pieniądze, a już pewno nie listem, tylko listonosz wypłaciłby go gotówkę za pokwitowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli dostałaś dwa zasiłki np okresowy i celowy, to są to dwie decyzję o przyznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to mozliwe bo okresowy i celowy mi dali, ale to w takim razie dwie decyzje przyszly, a kasa nie? Skoro w ten sam dzien wyslane bylo? Boje sie ze to 2 decyzje a kase tez odebrala babcia i przepila;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up :( eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieniądze raczej nie powinny być wysłane pocztą, więc prawdopodobnie dwie decyzje. Dziwne, że w dwóch oddzielnych kopertach, ale może zapomniano włożyć od razu. Pieniądze raczej do odbioru osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to czemu decyzje by przyszly a kasa nie? Skoro tego samego dnia wyslane, albo babcia odebrala i nie chce sie przznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na przekaz dluzej sie czeka niz polecony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uomo
No fakt. Jeszcze przekaz może być. Wiesz, najlepiej to zadzwoń do nich i zapytaj co zostało wysłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×