Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile alimentów płacą Wam ex?

Polecane posty

Gość gość

Na ile dzieci, jakie Wy macie zarobi, a jakie były partner/partnerka? I w jakim wieku dziecko/dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za durny post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiam niecałe 4 tysiące, dostaję tysiąc zł alimentów. Nie wiem, ile zarabia ex, ale na pewno sporo. Dziecko 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiam 2100 na 19 lenia corke ktora sie uczy dostaje 350 na 16 letnia 300. Ex nie wiem jakie ma dochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie zarabiam, bo nie pracuję. Na dwoje dzieci 12 i 14 lat dostaję 1000 zł. Jestem bardzo biedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiam 7700 pln były mąż płaci na syn 2000 pln. Młody trenuje piłkę nożną i jeździ konno, uczy się 3 języków. Oboje kochamy młodego i staramy się mu dać wszystko co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
480Zl po kilku sprawach sądowych o podwyzszenie alimentow. Bez wyroku sądowego nie zapłaciłby nawet zlotowki, oprocz tego w niczym nie pomaga i dzieckiem się nie interesuje. Oprócz tego ukradl mi podstępnie kase. Niech zdechnie ten cham i drań, za wszystkie krzywdy co nam wyrządził. Razem ze swoją kurwą. Nienawidzę ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podłej babie na niechcianego bachora to sie ciężko płaci. Oj ciężko. Normalnie boli fizycznie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
była żona płaci mi na syna 6 lat 250 zł. ona na utrzymaniu konkubenta + mają roczną córkę , ja zarabiam 2500, obaj jesteśmy szczęśliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×