Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elżb ieta

Kurs stylizacji paznokci

Polecane posty

Gość Elżb ieta

Hej, czy mógłby ktoś mi polecić jakiś dobry i tani kurs stylizacji paznokci w Warszawie? Opiszcie proszę jakieś szczegóły - pozytywy i negatywy danej szkoły i kursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka, słyszałam że w Europejskiej Szkole Stylizacji Select są spoko kursy. Mają ich tam trochę do wyboru i paznokcie też :) Nie byłam tam nigdy na kursie więc nie opiszę Ci dokładnie co i jak ale od koleżanki ktoś był i sobie chwaliła ta osoba. Ja kiedyś byłam na strzyżeniu jako modelka i z obserwacji wynikało, że raczej zgrani są wszyscy ale co kurs to pewnie inne charaktery ;p Sama bym sobie zrobiła taki kurs, ale nie na moją kieszeń póki co :( Mam nadzieję, że trochę pomogłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio zdobyłam jeden z certyfikatów kosmetycznych w firmie Lukomades. Kurs był świetnie przygotowany a prowadzący posiadali dużą wiedze, którą chętnie sie dzielili. Posiadają w swojej ofercie również kurs stylizacji paznokci, i jestem pewna że są najlepsi w swoim fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraaa03889

Powiem Wam szczerze, że czasami bardzo ciężko w swojej okolicy znaleźć kogoś, kto zajmuje się takimi kursami i robi to naprawdę dobrze. Ja długo szukałam i na kurs prawdopodobnie wybiorę się do Szczecina. Jest tam takie miejsce, jak BEAUTY ROOM Paulina Piórkowska Rąpała. Opinie wśród dziewczyn, które robią paznokcie ma świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam szkolenia organizowane w firmie Słowianka. Szkolenia prowadzone najlepiej przez Natalię Larinę ( jest to mistrzyni w stylizacji paznokci, możecie sobie same zobaczyć ile zdobyła ważnych nagród jeśli chodzi o zdobienia czy o technikę).  W szkole można wykupić pojedyncze kursy na określone umiejętności ( jak korzystanie z frezarki czy manicure hybrydowy). Można jednak wykupić sobie całkościowy kurs.Sama wczesniej trochę uczyłam się z you tube, ale to nie to, nie można zdobyc w taki sposób tylu informacji co właśnie podczas tradycyjnego kursu.

Kursy odbywają się w Krakowie, na stronie jest namiar:

https://natalialarina.pl/22-kurs-i-rozszerzone-szkolenie-manicure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×