Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wrocław, gdzie kupić prezenty dla dzieci?

Polecane posty

Gość gość

hej, niestety dopiero wczoraj wrocilam do kraju i na ostania chwile musze skombinować prezenty dla moich chrześniaków, myślałam o ciuszkach, zabawkach... mozecie polecić jakiś sklep we wroclawiu w ktorym nie wydam fortuny? obiło mi sie o uszy że w factory są teraz jakieś promocje? ktoś coś słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to prezenty dla chłopca czy dziewczynki? factory i futura park mają taką paragonową akcję że musisz mieć ponad 300 zł na paragonie i dostajesz jakiś upominek. (przynajmniej we wrocławiu bo jak jest gdzieś indziej to nie wiem) mój mąż przyniósł z futura parku choinke :D tylko chyba już zaraz koniec wiec musisz sie spieszyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj dzieki dziewczyny ;)bylam wczoraj własnie w factory i wszystko zalatwilam, na promocje i te akcje z paragonami tez sie zalapalam wiec jestem zadowolona ;) oby dzieciaki tez byly z prezentow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz prezentu dla dzieci a nie masz czasu aby biegać między półkami sklepowymi. Mam dla ciebie rozwiązanie. Wejdź na stronę http://www.cozacena.pl/ Tu masz duży wybór zabawek dla dzieci. Przy okazji zaoszczędzisz pieniądze bo to przeglądarka cen i zawsze znajdziesz najtańszą cenę. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×