Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cium

sywester 2015

Polecane posty

Gość cium

witaski szukam partnerki na sylwestra z woj lubelskiego .ja 50 latek ale spoko dam rade 175 wzrostu budowa normalna poczucie humoru lubie taniec więc nie powinno byc problemu pod warunkiem że lubisz sie bawic i jestes pontaniczna no i jeszcze jedno kategoria wiekowa 35 do 48 Pozdrawiam piszcie na mrkmlczk3@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 52, to byś chyba nie chciał? :( A może jednak? Jestem wesoła i pogodna. Uwielbiam tańczyć i śpiewać. Ze mną nie będzieszs się nudził. Zapłace za siebie. Plizzz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podeślesz jakas fotkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś chyba sie wystraszyłas albo nie chcesz fotki pokazac hi hi ale spokojnie nie jestem zbyt wybredny bardziej liczy wnętrze zaryzykuj .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiu...fiu.. - to bardziej zdesperowany ode mnie jesteś. Ja mam wymiary 160/160, łysienie plackowate, zeza i mi zęby wyleciały. A ty jaki masz feler? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie desperacja tylko ciekawosc a jestem ciekawy oj jestem .jeśli chcesz ze mna iśc to moze spotkajmy sie wczesniej po świetach i zobaczymy czy damy rade ze soba wytrzymać co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wad wiele najważniejsza to to że lubię taniec kocham muzykę i czasami nawet w domu musze głosno pograć bo mnie szlag trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałeś trzepać konia i jednocześnie wpychać sobie pietruszkę w o***t? Spróbuj - to cię powinno stonować, wyciszyć i wyluzować (pietruszka ma właściwości rozluźniające). A jeśli jeszcze wcelujesz w północ sylwestrową - to będziesz miał niezłe przejście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci tak uwierz mi że gdybym ci taka pietruszkę wsadził to ten twoj pusty czerep wyrwalo by ci z obudowy i lepiej nie pisz wiecej w tym poście bo dostaniesz rozwolnienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim Kobietkom!  Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet. Wszystkie kobiety, które NIE mają dzieci i są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/1Y3fohcOGcHLCP8ZPQMBK6Unl75JsBdGM7gIIIjPNyxg/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×