Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaba92

33 tydz ciazy niepokojace objawy

Polecane posty

Gość gaba92

Witam, jestem w 33 tyg ciazy i czuje sie okropnie... :( w nocy nie moge spac, ze wzgledu na duzy brzuszek, czeste wizyty w toalecie i wiercenie sie mojej malej :) ale niepokoja mnie coraz czestsze bole brzucha u gory(w okolicach zoladka), jem malo bo szybko sie "zapycham", ciagle jest mi nie dobrze, wymiotuje, czuje sie slabo. Czy to normalne objawy ? Dodam ze mieszkam w UK i moj lekarz GP powiedzial mi ze jestem w ciazy i to normalne ze czuje sie zle... Wizyte u poloznej mam za 3 tyg dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymioty na tym etapie ciąży raczej normalne nie są. Masz jeszcze jakieś inne objawy? Wysypka? Jak ciśnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to normale..ale gwarancji Ci nie dam bo lekarzem niestety nie jestem. Boli Cie gora brzucha bo tam jest dno macicy. 33 tyd ciazy to czas kiedy macica moze zaczyc cwiczyc do porodu a mdlosci sa oewnie spowodowane uciskiem na zoladek... Przynajmnie u mnie tak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem w 33 tc i mam to samo i jeszcze zgaga gigant praktycznie non stop. Mieszkam w de i lekarz mi mówił ze to normalne. Chłopcy sa juz duzi i uciskają wszystko co sie da... Tez wymuszamy w sienie jedzenie i po jedzeniu chodzę na spacer no jak sie położę to mi sie wymiotować chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba92
Troszke mnie uspokoilyscie bo z dnia na dzien coraz gorzej sie czuje, pewnie tak jak piszecie ze wgledu na rosnacy brzuszek i uciskanie zoladka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×